17/18 H:7 | Akhisarspor 1-0 Fenerbahçe | MS | 29 Eylül - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:7 | Akhisarspor 1-0 Fenerbahçe | MS | 29 Eylül

Biz kötü dönemlerde hiç sesimizi çıkarmıyoruz neredeyse. Kötü olduğumuzu anladığımız için hakemleri vs. pek suçlamıyoruz. Bunlar cahil olduğu için her tarafa saldırıyor.

Eğitim, denetim ve uygulama şart

snip-640.JPG

alakası yok öyle olsa ilkyarıda verirdi o kartları alperin pozisyonunda oyuncunun gelişi riskli ve tehlikeli tabanı kaldırarak hareketleniyor, hiç bir müdahale olmasa da kırmızı verilebilir, nitekim devamında oyuncunun bileğine müdahalesi de var, hadi kırmızı değil diyelim kalmış 8 dk. doğramadan yine bahsedemeyiz, ha geçen haftayı dengelemek istiyolarsa fenerin bi golünü vermemeleri, 2 tane ortada kararda rakibe penaltı çalınmalı bir de net kırmızı ve penaltı verilmemeliydi fenerin aleyhine
Gol pozisyonuyla ne alakasi var onu ogrenebilir miyim ? Ben fener 5 atar demefim ki ? Sadece alperin kart cok ucuz oldu olay bu. mesela normalde o karti vermezdi gecen hafta bjk macindaki lehine hatalar yuzunden tepki olustu ve oyle verdi.. demek istedigim olay bu

Bu arada dün dikkatimi çeken bir durum var. Neto ciddi manada önemli bir oyuncu Fener için o yokken takım boyu inanılmaz uzuyor ve set hücumu yapma ihtimalleri azalıyor.

Skrtel çok sakar bir adam iki kez elle dokundu göz göre göre.

En önemli nokta Fenerli oyuncular sert giriyorlar çokça, bunun başlıca sebebi takım olamamak. Kart göreyim yatayım kafasındalar gibi.

Son olarak Valbuena. İnanılmaz zarar veriyor takıma, belli maçları alır ama o kadar fazla topu tutuyorki rakip yerleşiyor sürekli savunmaya. Herhalde o da yapacağınız işe sokayım deyip kendi oyununu oynama kafasında.

dün gece toroğlu nu izleyeyim dedim,15. dk kapattım oğlumun hikaye kitaplarını okuyarak uykuya daldım.
piştikten sonra canlanan sonra tilkiye yem olan kurabiye hikayesi daha anlamlı geldi bunlardan

Dun hakem diye bik bik bik ötülmesi bize gercegi bir kez daha gostermistir.

Bu ifb medyasi bu ulke medyasinin %99 udur ve alayi serefsiz, karaktersiz , haysiyetsiz ifb li yavsaklardan olusmustur.

Gecen hafta bjk yi verilmeyen 1 gol, 1 kirmizi kart (hasan ali cenk tosuna penalti yaparken %100 gol pozisyonuydu), 1 penalti ile ancak 2-1 yenerken, palabiyik denen tetikci bu hakemin 10 da biri kadar konusulmadi.

Biz ifb yi boyle yensek 1 yil araliksiz konusulur yer yerinden oynar.

Dun de jansen 30.dk atilmaliyken ve rakip kaleye toplam 1 sut atmisken 82. Dk alper hatali atildi diye butun sucu tum kanallar bu ifbyi hakem katletmis deyip hakeme yuklediler. Bu hakemi palabiyiktan cok cok daha art niyetli ve kotu gosterdiler.

Allah topunuzun bin belasini versin, iyi ki GALATASARAYLIYIM!!

Üst Alt