17/18 H:7 | Galatasaray 3-2 Karabükspor | MS | 30 Eylül - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:7 | Galatasaray 3-2 Karabükspor | MS | 30 Eylül

Onunla ilgili detay su ama

bileti devretmeye kalksan bile

1- once biletinin oldugu yerdeki satistaki tum biletler satilmak zorunda

2- sonra biletin siraya aliniyor ve o sirayla taliplere satiliyor

3- satilabilirse o mac icin aciklanmis bilet fiyatinin 60% ini aliyorsun

4- bu para olarak degil puan olarak yukleniyor

5- ama bu puani da atiyorum bir sonraki mac arkadasina bir bilet vs alirken de kullanamiyorsun , sadece seneye de kombine yenilersen o fiyattan dusuyor

bunun isiginda kimse o sisteme devretmeyip , insandan insana devretmeyi yegliyor

onda da hem fahis fiyat ceken , hem uc otuz paraya kapatmaya calisanlar yogunlukta oldugu icin genelde devir gerceklesmiyor

bir de hic ugrasmayanlar var tabi
Yada Basahsehirli arkadaslarina devrediyorlar :eek:ley:

Son düzenleme:
Rahat geçmemiz lazım.

Karabük teknik direktörüyle ayrıldı, yeni gelen TD ler genelde olumlu bir hava yaratıp takımı gazlıyorlar ilk maçlarda. Erken bir gole bakar havalarının sönmesi.

sent via GSC

bizim arkadaş kombine aldı orduda yaşıyor..Adamın almasının tek nedi fb-bjk derbileri( başka maçlara gitmez) çünkü bilet bulamıyor..Bu şekilde periferden maç alan çok kişi vardır diye tahmin ediyorum..

Benimde bir arkadaşım aldı bu sezon, Kayseri'de yaşıyor. Vakit bulabilirse geliyor maçlara ama gelemediği zaman devrediyor. Kayseri maçında bana devretmişti mesela. Devretmek zor birşey değil.

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fener maçında tek tehdit janssen.
çok hızlı ve teknik.
onun dışında o guilano mudur nedir 2.maldonado vakası olacak gibi duruyor.
sağ ve sol bekleri evlere şenlik artık otoban olur her 2 tarafta.

Hakem fb ye kazandırdı ama bakıyorum da bunlar da bir havalanmış. 2 maçı kazanacaklarmis da bizi arenada yenip lider olacaklarmış. Ya ne güldüm valahi . Bu gerizekalı kadrolarıyla 2 hafta önce ağlayan tayfa bizi arenada yenecekmiş. Bunlar ne değişik taraftar yav 2 hafta önce ilk 6 zor diyorlardı şimdi ise arenada yeneriz diyorlar. Bjk tiner kullanıyor da bir nebze anlıyorum ama bu aptallar ne kullanıyor acaba . La siz bu kadroyla arenada bizi yenmeniz, teyzemin dayım olması kadar zor . Yok abi bjk fb hepsi aynı, al birini vur ötekini

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Dün resmen sampiyonluk yürüyüsünü baslattik beyler. Öyle önemli bir galibiyet aldik ki. Fener'in kazandigi derbi haftasinda Fener ile fark 2 puana kadar inmisken aldigimiz galibiyetle 5 puan fark yaptik. Önümüzdeki mac Karabük ile bizim sahada. Sonra seyircisiz macta Konya ile deplasmanda oynayacagiz. Fener ise kendi sahasinda bir baska oynayan Akhisar'a konuk olacak ve sonrasinda evinde Malatya'yi agirlayacak. Bu iki mactan birinde puan kaybetmeseler dahi kendi sahamizda alacagimiz bir derbi galibiyeti ile puan farkini 8'e yükseltip öyle veya böyle aradaki farki 3 maca cikarabiliriz. Besiktas ile Basaksehir'in Avrupa turu daha tam anlamiyla basladigi zaman elbette onlar da puan kaybedecektir.

İddaa Risk Yönetimi, Spor Toto Süper Lig'in şampiyonluk oranlarını güncelledi. Buna göre Bursaspor deplasmanında 1-0 geriden gelerek maçı 2-1 kazanan Galatasaray'ın şampiyonluk oranı 2,60'dan 2,35'e düşürüldü. Derbide sahadan 2-1 mağlup ayrılan Beşiktaş'ın oranı ise, 2,20'den 2,35'e çıktı.

Derbi galibiyetiyle derin bir nefes alan Fenerbahçe'nin şampiyonluk oranı ise, 6,00'dan 4,50 geriledi. Gençlerbirliği'ne deplasmanda 1-0 mağlup olan Başakşehir'in şampiyonluk oranı ise 5,00'den 7,00'ye yükseldi.

BEŞİKTAŞ VE GALATASARAY: 2,35
FENERBAHÇE: 4,50
BAŞAKŞEHİR: 7,00

Üst Alt