17/18 H:8 | Fenerbahçe 3-1 Yeni Malatyaspor | MS | 15 Ekim - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:8 | Fenerbahçe 3-1 Yeni Malatyaspor | MS | 15 Ekim

Kadikoyden puan veya puanlarla ayrilacagiz. 6 sene once Malatya'da 3. lig takimiyken yine Aykut Kocamanin takimini yenmistik. Oyle yedeklerle falan oynamamisti fb , lugano niang falan vardi

ZOYdrz.png

Ben ne zaman puan kaybı beklesem olmuyor beklemediğim zaman oluyor bu maçtan beraberlik bekliyorum ama bakalım neler olacak. Fener'in kadrosunun aslında 4 filan atması gerekir kendi evinde bunlara böyle olursa sürpriz olmaz.

fener derbi öncesi puan kaybederse moralleri tamamen biter. eğer kazanır da farkı 8'e indirirlerse arenada bizi yenip farkı 5'e düşürüp lige ortak olmak için savaşacaklardır. sanmam ama fener puan kaybederse süper olur.

fb için hiç kolay maç değil. Şu an müthiş stres var. Kazanamazsa en az 10 puan farkla bize gelecekler. Rakip Malatya hiç yabana atılacak takım değil. Bursaspor maçı hariç her maçta çok iyi oynadılar.

Boutaib çok formda. Adem Büyük zaten bilinen bir isim. Savunmada S.O.S veriyorlar. Fb golü erken bulamazsa, o stres altında golde yerler. Malatya ligin en çok gol atan ve yiyen takımlarından biri.

fb için hiç kolay maç değil. Şu an müthiş stres var. Kazanamazsa en az 10 puan farkla bize gelecekler. Rakip Malatya hiç yabana atılacak takım değil. Bursaspor maçı hariç her maçta çok iyi oynadılar.

Boutaib çok formda. Adem Büyük zaten bilinen bir isim. Savunmada S.O.S veriyorlar. Fb golü erken bulamazsa, o stres altında golde yerler. Malatya ligin en çok gol atan ve yiyen takımlarından biri.

Malatya'nin sag beki cezali, Aytac ile sezon basindan beri iyi bir ikili olusturan Azubuike de sakat görünüyor. Yerine Murat oynayacak gibi, o da son yillarda bir alt ligde oynuyordu.

Kadro kalitesi itibariyle ligin nispeten zayif takimlarindan biri olan Malatya'nin puan almasi icin en az 2 gol atmasi gerektigini düsünüyorum. Dia'nin nasil karsilanacagini merak ediyorum, pek iyi ayrilmamisti. Hizli hücumlarla kanatlardan gelmeleri lazim. Orta sahada Topal-Souza-Ozan üclüsünden en az ikisi oynayacagi icin bunlara yapilacak baski ile kapacaklari toplar önemli. Bir de Valbuena'yi sindirebilirlerse Akhisar'in yaptigi gibi bir ihtimalleri var.

Fenerbahçe XI: Kameni, Isla, Neustadter, Neto, Hasan Ali, Josef, Ozan, Dirar, Valbuena, Giuliano, Soldado.

Yeni Malatyaspor XI: Ertaç, Seth, Yalçın, Sadık, Cissokho, Aytaç, Diallo, Dening, Dia, Adem Büyük, Boutaib.

Üst Alt