17/18 H:8 | Gençlerbirliği 2-1 Beşiktaş | MS | 13 Ekim - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:8 | Gençlerbirliği 2-1 Beşiktaş | MS | 13 Ekim

Şampiyonlar ligindeki durum bunların uçurumdan aşağıya gitmesini şuan için engelleyen olay.Yoksa Şenol Güneş bir dakika bile durmaz bunlarda daha.Şenol giderse de bunların bu kadrosu ilk 5'e zor girer.Havluyu çoktan atmış birçok adam mevcut

Malesef yayıncı kuruluş farkın açılmasına izin vermez, bi şekilde yarışta tutarlar, yoksa alayına koyar geçeriz.

DMCjyBsX4AEYZ4C.jpg

Izninizle onur1903 kardesimizi forumumuza uye olmaya davet ediyorum.

Her takım 34 maç oynayacak; biz hep zayıf takımlarla, FBJK güçlü takımlarla oynar da sonuçta şampiyon biz olursak ne olacak, içimize sinecek mi yani?...Oysa ben isterdim ki bütün takımlar aynı rakiplerle mücadele etsin, en iyi olan kazansın!:asd22:...

Bu hesapta bir yanlışlık var ancak bana ait değil, kuş beyinlilere sormak lazım!...Bizim takım çizgisini bozmadığı müddetçe bunun gibi muhtelif saçma argümanlara sığınacaklar...

Önümüzdeki ilk iki maçı kazansak, bahane üretmeye bile dermanları kalmayacak gerçi...

Babel’in kirmizi kartini simdi gordum. Kotu niyetle yapmamis ama cok tehlikeli hareket. Kirmizi guzel karar olmus.

Üst Alt