17/18 H:8 | Konyaspor 0-2 Galatasaray | MS | 14 Ekim - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fb, BJK ve TS'den sonra Bursa ile birlikte ligin en zor deplasmanı. Bu tür maçları kazanmak şampiyonluk için müthiş bir +. Bundan sonra çok zor bir periyot bizi bekliyor, o periyotta mutlaka puan kayıplarımız olacaktır. Kredimiz olması için mutlak kazanmamız gereken bir maç. Rodrigues yerine Tolga'nın başlaması daha iyi olacak sanırım.
Seyircisiz maçın ne deplasmanı olacak . Seyirci olsaydı sıkıntıydı

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Fb, BJK ve TS'den sonra Bursa ile birlikte ligin en zor deplasmanı. Bu tür maçları kazanmak şampiyonluk için müthiş bir +. Bundan sonra çok zor bir periyot bizi bekliyor, o periyotta mutlaka puan kayıplarımız olacaktır. Kredimiz olması için mutlak kazanmamız gereken bir maç. Rodrigues yerine Tolga'nın başlaması daha iyi olacak sanırım.

Konyaspor (D)-G
Fenerbahçe-G
Trabzonspor (D)-B
Gençlerbirliği-G
Başakşehir (D)-B
Alanyaspor-G
Beşiktaş (D)-B

Kağıt üstünde iyi görünüyor da Bjk'ye ve hakemlerine hiç güvenemiyorum.Bjk deplasmanında beraberlik kabul edilebilir onun dışında kalan 7 haftada 21 puan yapmalıyız bence.Tabi bu kadar uzun bir galibiyet serisi yakalamak da kolay değil illa ki kayıplar olacaktır.

Konyaspor (D)-G
Fenerbahçe-G
Trabzonspor (D)-B
Gençlerbirliği-G
Başakşehir (D)-B
Alanyaspor-G
Beşiktaş (D)-B

Kağıt üstünde iyi görünüyor da Bjk'ye ve hakemlerine hiç güvenemiyorum.Bjk deplasmanında beraberlik kabul edilebilir onun dışında kalan 7 haftada 21 puan yapmalıyız bence.Tabi bu kadar uzun bir galibiyet serisi yakalamak da kolay değil illa ki kayıplar olacaktır.
7'de 7 imkansız bu fikstürde. Başakşehir, bjk ve ts deplasmanlarından birinde mutlaka puan kaybederiz diye düşünüyorum. O 3 maçtan birinden de yenilebiliriz, bana göre bu 3 maçta alınacak 5 puan çok iyi olur. 4 puana da olumsuz bakmam. İçerideki fb maçı ve kalan kolay maçların ise muhakkak kazanılması lazım.

7'de 7 imkansız bu fikstürde. Başakşehir, bjk ve ts deplasmanlarından birinde mutlaka puan kaybederiz diye düşünüyorum. O 3 maçtan birinden de yenilebiliriz, bana göre bu 3 maçta alınacak 5 puan çok iyi olur. 4 puana da olumsuz bakmam. İçerideki fb maçı ve kalan kolay maçların ise muhakkak kazanılması lazım.

Bjk deplasmanında beraberlik,onun dışında 6 maçta 18 puan olacaktı yanlış yazmışım pardon.Bence Ts ve Başakşehir'den 6 puan hayal değil.Yapması lazım bu takımın.Ne kadar çok puan stoklarsak o kadar iyi.

Togba döner garry nin yerine oynar tahminim.Konya boş takım değil.Ciddi olmalıyız.Şikecilerle olan maça 22 puanla girmeliyiz.Umarım güzel bir oyunla yine 3 puan alırız.

Basın ve medya da yapılan bir algı var neymiş fikstür avantajı varmış geçsinler o işi algı operasyonundan başka bir şey değil, malatya deplasmanına kadar ilk yarı gittiğimiz tüm deplasmanlar üst sınıf deplasmanlardan şu deplasmanları atlatıp ilk yarı lider bitirirsek o zaman işte bizden korksunlar bu takımlar ikinci yarı iç sahaya gelecekler ki ligin ilk 7 takımları sayılırlar asıl o zaman fikstür avantajımız başlıyor olacak

2. Hafta - Osmanlı dep(1-3)
4. Hafta - Antalya dep(1-1)
6. Hafta - Bursa dep(1-2)
8. Hafta - Konya dep(seyircisiz)
10. Hafta - Trabzon dep
12. Hafta - Başakşehir dep
14. Hafta - Beşiktaş dep
16. Hafta - Malatya dep

Son düzenleme:
Bjk deplasmanında beraberlik,onun dışında 6 maçta 18 puan olacaktı yanlış yazmışım pardon.Bence Ts ve Başakşehir'den 6 puan hayal değil.Yapması lazım bu takımın.Ne kadar çok puan stoklarsak o kadar iyi.
Zaten tek kulvarda gidiyoruz ve lig için gayet yeterli bir kadromuz var. Her maça tek tek ve final maçıymış gibi bakarsak şampiyon olmamak için bir sebep yok. Bjk'de bu yok misal, CL dönüşü veya öncesi rotasyon düşünmek zorunda. Bu da bizi avantajlı yapıyor.

Konya maçı ile birlikte 5 zor maçımız 5 de nispeten kolay sayilabilecek maçımız kaldı. Tabi kağıt üzerinde.
5 kolay maçta 4 galibiyet 1 beraberlik (göztepe o 1 maç olmaya aday) alsak 13 puan yapar etti 32 puan.
5 zor maçtan 8 puan almamız 40 puanla ilk yarıyı kapatmak için yeterli olacak. Bu maçı kayıpsız atlatırsak bu hedefe ulaşmamız oldukça kolaylaşır.
Ama gelin görün ki milli ara dönüşü cumartesi günü uzak bir deplasmana gideceğiz. Maçın seyircisiz olmasi avantaj gibi görünse de konya gibi rakibi uyutarak maç kazanmaya çalışan rakiplere karsi dezavantaj bence. Bu maç alınacak beraberliğe ben üzülmem açıkçası.

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu maçtan sonra zor bir periyot bizi bekliyor. Takım o periyot için kredisi olmasını istiyorsa bu maçı kazanmalıyız. Konya da bize çok ters gelen bir deplasman olmadı hiçbir zaman ve ayrıca maç seyircisiz olacak. Bu avantajları değerlendirmeliyiz. Tek dezavantaj milli takım arasından sonra oynayacak olmamız.

Bu arada lafı gelmişken söyleyelim; Milli takım aralarından nefret ediyorum.

Diğer başlıkta bahsedilmiş de yanlış bilgi mi, kaçırdığım bir şey mi var?. Fernando, Maicon, Feghouli, Latovlevici sarı kart gördüler; Konya maçında da görürlerse üst üste iki maçtan cezalı duruma düşecekler, sonraki FB derbisi için. 4. sarı karttan alınacak ceza ayrı. Kural mı değişti, kupa maçları filan mı başlıyor anlamadım doğrusu?...

Diğer başlıkta bahsedilmiş de yanlış bilgi mi, kaçırdığım bir şey mi var?. Fernando, Maicon, Feghouli, Latovlevici sarı kart gördüler; Konya maçında da görürlerse üst üste iki maçtan cezalı duruma düşecekler, sonraki FB derbisi için. 4. sarı karttan alınacak ceza ayrı. Kural mı değişti, kupa maçları filan mı başlıyor anlamadım doğrusu?...

Üst üste 2 maç olayı kalktı çoktan,toplamda 4 maç gören cezalı duruma düşüyor.Doğru bir bilgi değil bu.

Üst Alt