17/18 H:9 | Beşiktaş 1-1 Başakşehir | MS | 23 Ekim - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:9 | Beşiktaş 1-1 Başakşehir | MS | 23 Ekim

Beşiktaş büyük maç kazanamıyor ciddi ciddi. Avrupa da iyi gidiyorlar ama daha önce dediğim gibi çok sağlıksız bir yapısı var BJK'nin, bariz maç seçiyorlar avrupada güçlü bir takım karşılarına çıkıp küsküyü yediklerinde darmadağın olacaklar.
Avrupa'da iyi gitmelerinin nedeni biraz da ismi olan lakin ivme kaybetmiş takımlarla aynı gruba düşmüş olmasıdır. Yani Leipzig dışında eli ayağı düzgün takım yok onun da CL tecrübesi yok. Porto ve Monaco bildiğin kadayıf gibi takım olmuşlar. İsimleri var cisimleri yok. Hadi anadolu takımlarına karşı maç seçiyorlar da Fb ve Başak maçlarında da bir şey oynayamadılar ve 1 puan alabildiler. Bu maçları da seçiyorlarsa artık o halde lige paf ile çıksınlar sadece Avrupa'da oynasın mal herifler :D Dediğin gibi iki senedir 1. torbadan babalardan biri çıkmadı çok büyük şans. Aslında ne olduklarını o zaman görecekler de kısmet olmadı. Barça, Bayern, Real, PSG, Juve beşlisinden birine denk gelseler fena harcanacaklar ama haberleri yok.

Avrupa'da iyi gitmelerinin nedeni biraz da ismi olan lakin ivme kaybetmiş takımlarla aynı gruba düşmüş olmasıdır. Yani Leipzig dışında eli ayağı düzgün takım yok onun da CL tecrübesi yok. Porto ve Monaco bildiğin kadayıf gibi takım olmuşlar. İsimleri var cisimleri yok. Hadi anadolu takımlarına karşı maç seçiyorlar da Fb ve Başak maçlarında da bir şey oynayamadılar ve 1 puan alabildiler. Bu maçları da seçiyorlarsa artık o halde lige paf ile çıksınlar sadece Avrupa'da oynasın mal herifler :D Dediğin gibi iki senedir 1. torbadan babalardan biri çıkmadı çok büyük şans. Aslında ne olduklarını o zaman görecekler de kısmet olmadı. Barça, Bayern, Real, PSG, Juve beşlisinden birine denk gelseler fena harcanacaklar ama haberleri yok.

Aynen katılıyorum, ama sen gel yinede leipzig'i küçümseme, hatta içeride oynayacakları maçta bjk'ye küçük sürprizler yapabilirler gibime geliyor. :) Gruptan çıkarlar tabi ama o iş bitti.

Son düzenleme:
Uyuz ediyor beni allahin faslisi. Net en kötü transferimiz, hele maliyetini göz önünde bulundurursak, net yagsiz kazik.

3‘lü oynatirsan yine, myc alabilirim. Anasini satayim, allahin hirvatinin keyfini mi cekecez.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Dün acayip uyuz oldum. Pozition penalti ama ilk yedigi sari karta ne gerek vardi sanki, sakin duracaksin boyle macta hele. Dun mok gibi oynadi o da ayri ama takimi satti nerdeyse cezasini cekecektik.

85'te 0-0'dı bakmayı bıraktım, ne ara nasıl 1-1 oldu ya? Bide son dakikada atıp akabinde yemiş hemen mallar. Bi bakıma iyi oldu gibi ama kargaların yenilmesi de işimize gelirdi doğrusu.

bjk yenilseydi bu seferde feneri yenemediğimiz için üzülecektik. Bence güzel sonuç oldu hem bjk hem de başakşehir çıkışa geçemedi.

Şenol Güneş maçtan sonra açıklamalar yaptı da hiç bişey anlamadım adamın dediklerinden.tercüman lazım adamın dediklerini anlamak için o kadar aptalca şeylerden bahsediyor ki.

Şenol Güneş maçtan sonra açıklamalar yaptı da hiç bişey anlamadım adamın dediklerinden.tercüman lazım adamın dediklerini anlamak için o kadar aptalca şeylerden bahsediyor ki.

Felsefe' den hiç çakmadığın anlaşılıyor!...Böyle durumlarda muhterem Hocamız derin felsefe yapar ki daha bir Allah kulu anlayamamıştır ne demek istediğini. Bu durumda en iyisi anlıyormuş gibi yapmak. Bak tinerci kardeşlerimiz hep öyle yapmak suretiyle huşu içinde dinleyip kendilerinden geçerek gayet mutlu olabiliyorlar. Her cümlesi mutluluk iksiri mübarek adamın, bunu bilmek yeterlidir, anlayıp da n'olcak sanki?!:DD...

Galatasaray daha zor maç oynamadı diyenlerin kendilerine göre zor gördüğü maçlar:
fb-bjk : 2-1
bjk-ts: 2-2
bjk - başak: 1-1
Maşallah zor maçlarda rakipleri ezip geçmişler, lider olup 2. ye 6 puan fark atmışlar.

Şenol hakeme ana avrat düz gitmişti 1 maç ceza aldı. Caner denen haysiyetsiz de ana avrat düz gitti hem de öyle böyle değil. Mete'nin mezardaki ecdadının bile kemikleri titremiştir. Mete de bunu duydu adım gibi biliyorum lakin kırmızıyı veremedi. Şimdi görüntülerden Caner'e en fazla 1 maç ceza verirler. Şenol örneği bunun en açık kanıtı. Sonra efendim bjk hakkıyla şampiyon oluyor da bilmem ne tinerci romantizmleri falan filan. Yersen...

Üst Alt