17/18 H:9 | Beşiktaş 1-1 Başakşehir | MS | 23 Ekim - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:9 | Beşiktaş 1-1 Başakşehir | MS | 23 Ekim

bu hafta 2 mac cok önceden kurgulandı ilki bizim mac ikincisi tinercilerin macı

macın hakemi kalkavan ne bjk puan kabyetmesinden bahsediyorsunuz

İyi izleyin maçı. İlk yarım saatte Başakşehirlilere bir iki sarı kart, Seyircinin baskısıyla ve Caner, Talisca, Cenk'in hakeme itirazları ile Başakşehir'in direncini kıracaklar. Rahat bir galibiyet alırlar hakemle.

Mete napar neder bjksine puan kaybettirmez,uyusun bizim yönetim haktır bize

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tinercilerin en büyük iki rakibi 2 puan kaybetti. kendileri monaco'yu devirdi moral bulmuş. evlerinde başakşehir'e puan vermek gibi mallık yaparlar mı acaba ? bence zor ama az da olsa ümidim var. isteğim tinerspor yenilsin . başakşehir ligi götüremez.

aaa niyeee?berabere bitse bu maç yine keyifli olur.cüneyt cakır yüzünden 2 puan gitti ama yeniledebilirdik.nasıl olsa bu yapılan adiliğin geri dönüşü olacak Galatasaraya iyi anlamda.hep olmuştur.hak yerini bulur.rahat ol abi.

Bosu bosuna bizim maca Cüneyt'i bu maca da Mete'yi vermediler.

Fark acilmasin hatta azalsin diye yarin da degisik degisik seyler görürsek bu macta sasirmamak lazim.

Su maci hic izlemek istemiyorum bugünden sonra zevk mevk de kalmadi.
Al benden de o kadar.

Feneri güzel bir oyunla 1-0 2-0 tarzı bir skor ile yener bu maçı da çekirdek çitleyerek rahat rahat izleriz diyordum kısmet olmadı. Ha tabi yine de berabere bitsin mümkünse o ayrı konu lakin maçı izleyeceğimi sanmıyorum.

Üst Alt