17/18 H:9 | Galatasaray 0-0 Fenerbahçe | MS | 22 Ekim - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Söz konusu şu maç olunca insan hiçbir zaman net bir şey söyleyemiyor. Bekleyip görelim ama kazanırsak fişi çekeriz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tam badoluk mac bu
kontrollü oynarsa fbnin icinden gecebilir
böyle maclari hirsla kazanirsin
gomisin seks yapacagindan da kimsenin süphesi olmasin
belhanda gibi pic bir karekter de bu macta cok farkli oynayabilir

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

YouTube

basliyoruz

Bu kadro olmasa bile en azından 4-2-3-1 şeklinde oynayalım. Feghouli, Mariano'dan ne kadar uzak kalırsa Mariano'nun etkinliği o derece azalıyor.

4-2-3-1 bence bizim sistemimiz değil bu sezonki kadro için,Eğer orta sahada böyle bir üçlüyü kullanacaksak 4-3-2-1 tarzı oynamak zorundayız senin dediğin sistemi Rodri-Feghouli ikilisini beraber kullanacağımız maçlarda deneyebiliriz diye düşünüyorum.

Çok fazla maceraya girmeden ilk 7 hafta oynadığımız sistemle oynamalıyız. Konya maçı ilk yarıdaki sistemden vazgeçmeli Tudor. Gary yerine Tolga, stoperde bence Serdar, sol bek ise Linnes oynamalı.

bu maçı yenersek 2009-2010 sezonunda fenerbahçenin 9 maçta topladığı 24 puanın üzerine çıkacağız ve belkide uzun yıllar bir daha geçilemeyecek bir sezon başlangıç rekoru kıracağız.

Müthiş taraftarımızla birlikte saha içinde konsantre olacağımız tek şey futbol olmalı. Bugüne kadar ne yaptıysak aynen onu yapacağız ama bu sefer tüm fırsatları değerlendirip olabildiğince gol atmaya çalışmalıyız. Galibiyet önemli ama olursa ezici bir galibiyet olmalı. Baskı yok, stres yok, puan farkı büyük, moral var, özgüven var ve tam kadro çıkacağız kısmetse. Bu hafta biraz zor geçer. Takım gerekeni yapacaktır şüphemiz olmamalı.

Böyle bişey mümkün değil..

Fener derbisi ve futbol

Yan yana getirilemiyo

Yine sahada güçleri yetmediği için çirkeflik yapacaklardır ama bu sefer bizim arenamız da olduğu için totoları fazla yemez. İnşallah sindiririz bunları

TapaTalK

Katılıyorum oyunu devamlı soğutacak oynatmayacak tahrik edeceklerdir. Bizim oyuncuları da tanımıyorum bu tahrike gelecek oyuncumuz var mı acaba? Maicon olabilir sanki.

Katılıyorum oyunu devamlı soğutacak oynatmayacak tahrik edeceklerdir. Bizim oyuncuları da tanımıyorum bu tahrike gelecek oyuncumuz var mı acaba? Maicon olabilir sanki.
Belhanda 1.sırada..

Tahriklere kapılacak bir oyuncu

2. Badou

Oyunculara tek tek anlatılmalı bu derbinin çirkeflik üzerine kurulu olduğu.

Melo'yu izletsinler elmander'i izletsinler eboue'yi izletsinler. Öyle pısırık bi şekilde fener maçından 3 puan alamayız. Onlar bizim üstümüze oynamadan bizim onları yıldırmamız lazım.

TapaTalK

Üst Alt