17/18 H:9 | Göztepe 3-3 Alanyaspor | MS | 20 Ekim - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:9 | Göztepe 3-3 Alanyaspor | MS | 20 Ekim

Denizli’nin feneri ve bjk’yi çalıştırması hakkında ne düşünüyorsun?

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Denizli hiçbir zaman abartılı derece Galatasaraylılığından bahsetmedi,özel röportajda vb. belirtmişse bilmiyorum o kadar irdelemedim.Bu açıdan bakarsak profesyonel adam,hoşuma gitmese de kendinin bileceği bir durum.Sonrasında bize de geldi zaten tekrardan,kulüp daha önce Fb'yi Bjk'yi çalıştırdın yürü git demedi.

Kaptan Emre hakkinda goruslerin neler

images

Denizli hiçbir zaman abartılı derece Galatasaraylılığından bahsetmedi,özel röportajda vb. belirtmişse bilmiyorum o kadar irdelemedim.Bu açıdan bakarsak profesyonel adam,hoşuma gitmese de kendinin bileceği bir durum.Sonrasında bize de geldi zaten tekrardan,kulüp daha önce Fb'yi Bjk'yi çalıştırdın yürü git demedi.

Ben senin düşünceni sormuştum ama sen Denizli gibi bir açıklama yaptın doğrusu.

Ayrıca Denizli’nin aslen bjk’li olduğu biliniyor. Ama profesyonel bir adam tabi.

Ben senin düşünceni sormuştum ama sen Denizli gibi bir açıklama yaptın doğrusu.

Ayrıca Denizli’nin aslen bjk’li olduğu biliniyor. Ama profesyonel bir adam tabi.

Kendi açıklaması 2000'lerde Bjkli olduğu.Bizde 80'lerde görev aldığı dönemdekini bilmiyorum dedim.

Düşüncemi söyledim işte,hoşuma gitmese de kendi bileceği iş.

Kendi açıklaması 2000'lerde Bjkli olduğu.Bizde 80'lerde görev aldığı dönemdekini bilmiyorum dedim.

Düşüncemi söyledim işte,hoşuma gitmese de kendi bileceği iş.

Hoşuna gitmiyorsa sırf bizi yarı finale çıkardığı için, diğer takımlarda görev almasına rağmen bu adamı bu kadar korumamalısın diye düşünüyorum.

Nefis maç olacak, şimdiden söyleyebilriim. Cuma günü başka işi olmayan izlesin. İki takımda hücumu seven,savunmada sorunlu takımlar. Gözgöz seyircisi de iyi. Bu maç +7 olabilir.

Bir tarafta Castro,Scarione,Jahovic; Diğer tarafta Akbaba,Fernandes,Love.

Yine bilet bulamicaz. O kadar passolig aldım daha tek bir maça gidemedim

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt