17/18 Play-Off M:1 | Başakşehir 1-2 Sevilla | MS | 16 Ağustos | Tivibu Spor 2 - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 Play-Off M:1 | Başakşehir 1-2 Sevilla | MS | 16 Ağustos | Tivibu Spor 2

Milli takimin AS kalecisi kim olmali sence?

Volkan Babacan yatsin kalksin dua etsin piyasada bir tane bile vasat üstü yerli kaleci yok.

Eskiden Onur dan ümitliydim ta ki kaleciligi birakip kabadayiliga baslayana kadar.

Ha bu Volkan oynamis ha Ayi Volkan fark yok arada acikcasi. Ikisi de balon. Belki farkli birsey deneyebiliriz ve Harun oynayabilir, hepsi birbirinden kötü.

sevilha koydu çoçuğu şaşırmadım yüksek seviye top oynayan her takım yener başakşehiri fazla yaşlı bir takım o ortasaha ile ancak türk liginde başarı elde edersin oda temposuzluktan.

yedekte daha luis muriel var. adam saf kalite. italya liginde 10 gol üstü atan adam ispanya'da 20yi bulur

aynen onu unutmusum aslında cok iyi oyuncular aldılar ama baslarındaki hoca bozuntusu oynatmadı

bu sene avrupada takımların kaderlerini oyuncular degil hocalar belirleyecek cok net

milan sevilla barcelona vs kadro var oyuncu var ama gel gör ki baslarında capsız ne idügü belirsiz adamlar var

başakşehirin biz elendikten sonraki tweetinden sonra hala başakşehiri tutan renkdaşlar görüyorum. İlginç.. Koydular çocuğu.. Seviyelerini anlasınlar..

Üst Alt