17/18 Play-Off M:2 | Fenerbahçe 1-2 Vardar | MS | 24 Ağustos | Smart Spor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 Play-Off M:2 | Fenerbahçe 1-2 Vardar | MS | 24 Ağustos | Smart Spor

persie de gripmiş ondan yok persie ve soldado suz ahmethanla gol bulmaları çok zor beğenmedikleri sowu bile arayacaklar bu sezon. :DD

Rakip inanılmaz kötü olmasa 1 gol yer bunlar ama rakip atabilir mi şüphelerim var sanırım turu geçerler gibi geliyor bana. En kötü 2-0 uzatma filan bir şekilde alırlar.

Beyler Antuda bir mal Aykut Kasim ayini görürse bes adet Real Madrid formasi hediye edecekmis.
Aykut hocaya destek olup formalari kapmak lazim.

Sizi bilmem ama ben Fenerbahçe'yi destekleyeceğim..

Adamların gruplara kalması ülke puanı açısından çok önemli("dir." cümlenin bundan sonrası havalı gözüksün diye) bir durum teşkil etmektedir.

Fenerin avrupaya 2 elle sarılması, ligten kopmasını sağlayabilir.

Diğer taraftar Vardar köpeği kim yahu ? Kim ki onu destekleyeceğim..

Söylemesi kolay olan takımdan hayır gelmez.. Bunu asla unutmayın Vardar köpeklerine akşam fena aşı vuracağız..

Sizi bilmem ama ben Fenerbahçe'yi destekleyeceğim..

Adamların gruplara kalması ülke puanı açısından çok önemli("dir." cümlenin bundan sonrası havalı gözüksün diye) bir durum teşkil etmektedir.

Fenerin avrupaya 2 elle sarılması, ligten kopmasını sağlayabilir.

Diğer taraftar Vardar köpeği kim yahu ? Kim ki onu destekleyeceğim..

Söylemesi kolay olan takımdan hayır gelmez.. Bunu asla unutmayın Vardar köpeklerine akşam fena aşı vuracağız..

Şuana kadar gördüğüm en saçma değerlendirme olabilir..

Üst Alt