17/18 Play-Off M:2 | Fenerbahçe 1-2 Vardar | MS | 24 Ağustos | Smart Spor - Sayfa 44 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 Play-Off M:2 | Fenerbahçe 1-2 Vardar | MS | 24 Ağustos | Smart Spor

Ostursund macinda Tudora destek verin demistik renktaslar, bazilariniz medyadan servis edilenleri yiyordu ve tudora koylu dediniz.. sabir insani nereye getiriyormus goruyormusnuz, yeterki biz taraftar olarak bu medyanin dediklerine bakmayalim. bildigimiz okuyaliim

Bu gürcan da da travma başladı lafa bak yaa:

- Fener takım olmaya çalışıyo ve takım oyunu oynuyo..

Bi cümle içinde alakasızdan öte zıt manalı iki yorum....

Emre bol denen salağı dinleyeceğinize açın Demirkol'u dinleyin. Emre bol denen adamı dokuzuncu hafta saat 21:30 civarı açar dinleriz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Emre BOL : Ben fener vardarla 100 maç yapsa 100 ünü de kazanır dedim, ama 2 maç yaptı ikisini de kaybetti. Tamamen Şanssızlık...

Bi silkelen OLM LA.. Kendine toz kondurmamak kibirinden kurtul da aklın başına gelsin, beynine kan gitsin biraz..

Hahahah

Vardar Teknik Direktörü Janevski: "Fenerbahçe´yi bilerek bıraktık top oynasınlar diye."*

Dursun Özbek: "Uçaklar inmeye başlayacak" ?

YAVŞAK MEDYA!!!

DIBTEs0WsAEkQ_d.jpg

DIBTEs1XYAESQ-l.jpg

Emre bol ve Gürcan Bilgiç. İzleyin vazgeçtim. Hayalleri dinleyin. Çaresizliğe bakın :D Gençleri yenip sezonu geri kazanacaklarmış. Agahahhagagagagagaggaggaa

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt