17/18 Play-Off M:2 | Fenerbahçe 1-2 Vardar | MS | 24 Ağustos | Smart Spor - Sayfa 47 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 Play-Off M:2 | Fenerbahçe 1-2 Vardar | MS | 24 Ağustos | Smart Spor

9b44b07d1b698e0f16b2f2746e87e72a.png

Adamın attığı tweet beğeni yağmuruna uğradı :)

Korku değil de,temkinliyim bunları destekleyecekler diye geçen yılki Bjk gibi.Oynadıkları futbol 5 para etmez ama biraz toparlansalar,hakem desteği de gelirse yarışta kalırlar yine.

%100 katılıyorum. Ülke sirk gibi ülke olduğu için tek ihtimal bu. Hakedenin şampiyon olduğu bir lig değil maalesef. Buna bizi de dahil edebilirim. (2014-2015 sezonu) Siysetin futbola etkisi, şikesi, pisliğine rağmen Galatasaray aşkımdan vazgeçemiyorum...

Yine o sene bu sene mi muhabbetleri şimdiden başladıysa geleneksel yenilgilimiz şimdiden hayırlı olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

gökhan dinç nediyo yaa..
Leipzig beşiktaşın rakibi değil diyo yaa..
Portoya portekizde yenilmezse Kesin çıkar grupdan..

Haluk yürekli de benim kafadan

Fenerbahçe bu sene uefa kupasını alabihahahahahahahahhaahhahahaahahahah.Gördünüzmü gerizekalı angutlar.Biz ösdursuna elendiğimizde dalga geçiyordunuz aklınız sıra şimdi elendiğiniz takım ptt 1.lig ayarında.2 maçta 4 gol yiyip rezil rüsva oldunuz dünya aleme.Gel 9.hafta gel.O maçta size kabaran bişey olacak.:asd22:

Beşiktaş bu grupda portoyu geçemezse 4. olup avrupaya veda eder, porto uefa da devam eder..

1-2 - Monaco / Leipzig

3-4 Beşiktaş / Porto

Beşiktaş portekizde portodan puan çıkarırsa işi çok kolaylaşır, Ama uefa için .
Leipzig portekizde porto dan puan çıkarırsa kesin grupdan çıkar..

İMZA............

Aşağılık kompleksi o.....çları.Biz Östersundsa elenidiğimizde kırk takla atıyorlardı şimdi bakalım nasıl oluyormuş şerefsiz şikeci camiya beter olursunuz inşallah

Her Allahın günü antuda Trömsö başlığında ağızlarından sayla sümük akarak zibidilik yapan rezil itlerin Vardar faciasından sonra dilleri g.tlerine kaçar mı dersiniz renktaşlar ?

Bir baş ağrısı tuttu vurdum kafayı uyudum bir kalktım ki ne göreyim; Yine kaymışlar sarı kanaryama :asd22:

Hadi öster bilmem ne takımı iskandinav takımı, fizik kondisyonları iyi, bizim transferler de yetişmedi vs... falan filan tamam da bunu nasıl başardınız lan? Yıkılmayan son kale diye diye senelerdir mastürbasyon yapıp hatalarını görmezden gelirsen kulübünüz bu noktaya gelir normaldir fenerliler hiç ağlamayın.

Üst Alt