17/18 Şampiyonlar Ligi Son 16 Kura Çekimi | 11 Aralık | TRT Spor - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 Şampiyonlar Ligi Son 16 Kura Çekimi | 11 Aralık | TRT Spor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bana göre en kolay takım Sevilla. Özellikle savunmaları çok sıkıntılı. Basel,Shaktar kolay görünebilir ama çok daha takım gibi takımlar ve Şubat ayında oralar aşırı soğuk olacak.

Ayrıca ben Chelsea'yi eleyebileceğini düşünüyorum. PL temposunun sertliği,inişli-çıkışlı performansları bu söylediğimde önemli faktör.

Diğer 3 takımı zaten 12 kişi oynasın yine eleyemez.

Yalniz bu 3-4 tane koklu ve firma takimin hele hele real madrid in gelmesi cok ciddi reklam olur

neden baseli istemiyorsunuz ? Hem basel gelsin hem de elensinler iste , daha iyi degil mi

Chelsea'yi eleyebilir diyenler neye göre diyor merak ediyorum? Adamlar 10 kişi kalmış Kayseri'ye pozisyon bulamıyor Kante'li Chelsea'ye isabetli şut çekerlerse başarılı sayarım.

Neyini tanıyacan lan Real Madrid işte :asd22:

DmPpiS.jpg

Chelsea'yi eleyebilir diyenler neye göre diyor merak ediyorum? Adamlar 10 kişi kalmış Kayseri'ye pozisyon bulamıyor Kante'li Chelsea'ye isabetli şut çekerlerse başarılı sayarım.

ben yazdım sebebini. PL'nin sert temposu ve inişli-çıkışlı olmaları. Geçen sene gibi değiller. Costa-Matic yokluğu hissediliyor. Elbette Chelsea favori ama deplasmanda atıyorum 2-1'le falan dönerlerse ikinci maç her şey olabilir bence.

Bana göre en kolay takım Sevilla. Özellikle savunmaları çok sıkıntılı. Basel,Shaktar kolay görünebilir ama çok daha takım gibi takımlar ve Şubat ayında oralar aşırı soğuk olacak.

Ayrıca ben Chelsea'yi eleyebileceğini düşünüyorum. PL temposunun sertliği,inişli-çıkışlı performansları bu söylediğimde önemli faktör.

Diğer 3 takımı zaten 12 kişi oynasın yine eleyemez.

Kesinlikle,bence de Sevilla eleyebilecekleri en kolay takım şu anda.

ben yazdım sebebini. PL'nin sert temposu ve inişli-çıkışlı olmaları. Geçen sene gibi değiller. Costa-Matic yokluğu hissediliyor. Elbette Chelsea favori ama deplasmanda atıyorum 2-1'le falan dönerlerse ikinci maç her şey olabilir bence.

Chelsea savunma futbolunun kitabını yazmış bir takım ve bu planın en iyi uygulayıcılarından Conte'ye sahipler.Bjk grupta hep savunması iyi olmayan takımlarla karşılaştı,ligde kapalı savunmalara karşı ne yaptığı da ortada.Chelsea gelirse 2 maçta girecekleri pozisyon sayısı 3'ü geçmez.Aynı durum Juventus'un gelmesi halinde de geçerli tabii.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt