17/18 Şampiyonlar Ligi'nde Gruplar Belli Oldu! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 Şampiyonlar Ligi'nde Gruplar Belli Oldu!

umarım gruptan çıkarlar ve top takımlardan biriyle artık karşılaşırlar ama yok çıksalar bile baldan gene çöpün biri gelir 1.ön elemede bile böyle ballılar

Monaco gerçi zayıfladı geçen seneki gibi oynayamazlar Mbappe de gittikten sonra ama Leipzig (bildiğim kadarıyla) ve Monaco tempo yapan takımlar. Bizim Arsenal-Dortmund karşısında düştüğümüz duruma düşebilirler. Hiçbir şey olmasa bile çok koşturup yorulurlar.

Yalnız 2 senedir baba takımları çekmemeleri enteresan. Başka bir zamanda şu takımlarla AL'de karşılaşabilirsin ama Real, Barça, Münih, Juve, ManU vs'nin olmadığı gruplarda oynayıp da CL'de oynadığını hissetmen bile zor.

DIAmP8RXoAASZ7N.jpg

DIAmXg2XUAQLLmv.jpg

Monaco Bakayoko, Bernardo Silva, Mendy ve Germain gibi oyunculari satti ve yerlerine alinan oyunculara bakarsak guc kaybettiler.

Porto'nun kadrosu da oyle abartili bir kadro degil.

Leipzig sadece 1 iyi sezon gecirdi.

Besiktas'in gruptan cikma sansi var.

Forumdaki çoğu kişinin aksine türk takımlarına daha kolay rakip gelmesini istiyorum,eğer bu ivme ile gidersek ileriki senelerde şampiyon takım ön eleme oynamak zorunda kalacaktır.
Birbirine denk takımlar daha süprize açık sonuçlar alabiliyor.
kiev maçı mesela...
Söylediklerine katılıyorum senelerdir rakip takim taraftarları olarak rakip Türk takımlarının avrupada başarısız olmasını istedik durduk (genelleme yapmıyorum büyük bir çoğunluk boyle). Sonuçta elimize avrupa takımlarının başarılarını tv nin karşısında izlemekten baska birsey gecmedi. Gerçi ne kadar söylesek de boş herkes bildiğini okuyor. Neyse maçlar başlayınca esas tablo ortaya çıkacaktır

Amma balli su kargalarda yaw... Bize Real Madrid - Juventus cikar bunlara Monaco - Porto - Leipzig cikiyor

Monaco gecen sezonki basarisini tekrarlayamaz bence...
Portoyuda yenme ihtimalleri var, en azindan iceride
Leipzigde arkadaslarin dedigi gibi tecrubesiz fakat kapali kutu.... Bu gruptan 1. olarak cikarlarsa sasirmam...

Biz su grupta olsaydik bu sezon 80% cikariz derdim ama bu kargalar Liverpool dan 8 Kievden 6 yiyorlar... Belli olmaz bi bakmissin 12-13 puanla gruptan cikmislar ama 1-2 puanla grup sonuncusu bile olabilirler

ilk kez katılan güçlü takımlar genelde başarılı oluyor.

örneğin.

2003-2004 bizim gruptaki real sosyedad
geçen sene ki Leceister.

bence leipzig bnko çıkar bu gruptan. monaco çıkacaktır heralde bjk en iyi ihtimal yine 3 olur ama oda kolay değil sanmıyorum.

Üst Alt