17/18 Sezonu Süper Lig Sıralama Tahminleriniz - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 Sezonu Süper Lig Sıralama Tahminleriniz

2 sayfa boyunca geyik yapılmış konu heba olmuş baya, neyse konuya dönecek olursak.
1-Galatasaray:75
2-Fenerbahçe:70
3-Başakşehir:70
4-Beşiktaş:69

Son hafta hem fenerin, hem de başakşehirin kazanamayacağını düşünüyorum, bu akşam beşiktaş kazanamaz ise tabi.
Çünkü Osmanlı'nın alacağı galibiyet, fenerin Konya maçını direk etkileyecek.
Beşiktaş kazanırsa, Konya ligde kalır fener de son maçı alır ve 2.olur,bu durumda Beşiktaş da 3.olur.

Galatasaray
Fenerbahçe
Başakşehir
Beşiktaş
Trabzonspor

18. Akhisar
helal reis
Fenerbahce cok dengeli kadro kurdu , hazirlik donemi kotu maclar yaniltmasin , seyircisini arkasina almis bir fb yi bu ulkede kimse durduramaz

Galatasarayin sampiyon olacagini hic zannetmiyorum , amaci ilk 2 , olmadi turkiye kupasi ve avrupada elemelerden siyirmak olacaktir

besiktasa bir sey diyemiyorum , lens pepe talisca gelirse medel ve negredo var , takviyeler iyi , ama metal yorgunlugu var , bu sene artik asiri destek goze batar

trabzon agresif olacaktir , potansiyeli kisitli ama o kisitli potansiyelden maksimumu alacak bir ersun var baslarinda , can yakacaklari kesin ama ilk 4 yapabilirler mi bilemem

basaksehir ? Insallah diyorum keske diyorum ve kalp koyuyorum . Yorumum yok . Her seyi dogru yapan bir klup ve yonetim , sevgi var , kufur kiyamet yok , huzur var ama sampiyonluk sanmiyorum

tahminim

fenerbahce
galatasaray
besiktas
basaksehir
iste gelecegi goren adam

Üst Alt