17/18 Son 16 M:2 | Bucaspor 0-3 Galatasaray | MS | 18 Ocak | A Spor - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sen önce biriyle saygı çevresinde konuşmayı öğren
Benim yapmadigim birşeyi kendinde yapmak gibi bir hak görme kendinde , böyle sanal ortamlarda kafa tutmak biraz sinirlenince üslubu bozuk hakaret vari konuşmalar kolay gelebilir
Niyemi reel de böyle konusturmazlar adamı ya ağzıyla burnunu yer değiştirirler yada senin bunu bu şekild e konuşmaya yüreğin yetmez yetersede sonuçlarını katlanırsın katlanmak zorunda bırakırlar adami
Seni bu konuda uyariyorum benimle konuşurken benim sana kullanmadığım kelimeleri kullanma

Son husus asil konu olan belhandanin verdiği pasa sevinmem yada ovmem seni niye rahatsız ediyor belhandayi överken sneijderemi laf ettim yada sneijderi sevenlere alay vari hakaret küçümseyici bir laf mı ettim

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bak 10 sayfa gecti, hala soruma cevap veremedin. Bu bile senin kisiligini gösteriyor. Kendinle gurur duyabilirsin. Sorunca Sneijder mevzusu sIkmIs oluyor, ama cevap verip kapatmak yerine 10 sayfa geveze yapiyorlar.

DT2LTR7XkAYn27M.jpg

Yetkililere sesleniyorum Belhanda-Şıno kıyası yapanlar için mümkünse bir başlık açsınlar bizlerde her konuda görmekten kurtulalım

Son düzenleme:
Üst Alt