17/18 Son 16 M:2 | Tottenham 1-2 Juventus | MS | 7 Mart | Tivibu Spor 2 - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 Son 16 M:2 | Tottenham 1-2 Juventus | MS | 7 Mart | Tivibu Spor 2

Bunlar 1, Fener 2. Top oynamadan maç kazanmakta bu iki takım üzerine yok. Gram hak etmemişlerdi bu turu. Pochettino hocam için çok üzüldüm. Yazık oldu. Anti futbol kazandı.

Futbolda başarı kıstasını oyun kalitesi olarak belirleyenler şok yaşadılar ancak ben yaşamadım. Beklediğim gibi juve turu geçti ben uzatmayı görürler diyordum daha kolay aldılar. Totnım, Juve için fazla temiz bir takımdı.

Futbolda başarı kıstasını oyun kalitesi olarak belirleyenler şok yaşadılar ancak ben yaşamadım. Beklediğim gibi juve turu geçti ben uzatmayı görürler diyordum daha kolay aldılar. Totnım, Juve için fazla temiz bir takımdı.
Temiz derken? 2 ciddi tehlikede 2 gol bulmasalar geçemezlerdi. Çeyrek finalde RMA, Bayern veya Barca üçlüsünden biri gelirse rahat eler Juve'yi. Eski güçleri yok. Tottenham son vuruşlarda becerikli olsa geçerdi turu.

Temiz derken? 2 ciddi tehlikede 2 gol bulmasalar geçemezlerdi. Çeyrek finalde RMA, Bayern veya Barca üçlüsünden biri gelirse rahat eler Juve'yi. Eski güçleri yok. Tottenham son vuruşlarda becerikli olsa geçerdi turu.

Ne ne derken? Yumuşak ve tecrübesiz bir ekip işte. Juvenin dişine göre. Juveyi papaz takımlar eler bu turlarda bayern real barça gibi.

Pochettino öyle ya da böyle çok büyük hoca. Bu sene yönetimden transfer istemedi sadece kadroyu koruyun dedi. Real,Dortmund grubundan lider çıktılar ama tecrübesizlik kurbanı oldular.

DXwh2TIXcAAjK_W.jpg

Üst Alt