17/18 YF M:1 | Beşiktaş 2-2 Fenerbahçe | MS | 1 Mart | Atv - Sayfa 50 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu ne ya :asd22::asd22:

DXOsH4bWsAAF7kQ.jpg

Bu kirmizilar Lig e tesir ediyormu + FBJK nin hafta sonuki rakipleri kimler?

Not: Bjk ninki TS galiba deplasman (q7 nin olmamasi guzel, dua edelimde bi beraberlik cikarsin TS) FB ninki kim ?

Fb bjk derbisi bizim maçların önüne geçti artık bunu kabul edelim

Bu Alemin Tek Kralı
Galatasaray-fener maçları isterse 10 yıl boyunca 0-0 bitsin Türkiye'nin tek derbisi olduğu gerçeğini değiştirmez. Ahmet Çakar'ın dediği gibi Bjk-fb maçları yan sanayi derbisi ya da derbiciktir.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

quresma oyuna girdiğinde bi çok kişi kırmızı göreceğini tahmin etmiştir. 2 kere dirsek attı ağır bir ceza gelmesi lazım ama 3 maç verirler herhalde

bu maç Galatasaraylı futbolculara iyi izletilmeli. joseph de souza, potuk, mehmet ekici nasıl tetikçilik yapılır gösterdi. gerçi potuk eline yüzüne bulaştırdı ama diğerleri aldıkları taktiği iyi yerine getirmiş. özellikle joseph de souza resmen quresma yı attırma taktiği almış. bizim belhanda, fegholi vs ders almalı

Aykut denen insanın istediği şekilde ilerleyen ve biten maç oldu. Bu maç 11-11 medeni bir şekilde bitseydi Fenerbahçe altından kalkamayacağı bir skorla dönerdi. İşte bu yüzden Aykut Kocaman allah senin cezanı versin.

Bjk fb derbisi ile ilgili yoruma katiliyorum

ama su sekilde

Gs bir kademe ust bir takim ulkede , yani bir italyadaki juventus , almanyadaki munih veya ispanyadaki barcelona , fransadaki psg degil belki ama ne diyelim atiyorum romanyadaki steaua veya portekizdeki porto gibi

bu yuzden Gs kazandigi zaman o pek konusulmaz ve hakemler , daha dogrusu ortam , genelin istedigini yani Gs nin yenilmesinu ister

bunu son 20-25 sene icin soyluyorum , ondan evvelki 20-25 senede de fb ayni durumda imis

bunu o donem cekilen filmlerden filan dahi anlayabilirsinuz , uzun bir konu

Gs yi yenmek fakirin zengine baskaldirisi gibi bir duygu yaratir (maddi olarak demiyorum, benzetme olarak)

ama fb bjk maclari mahallenin bickin delikanlilarinin esit kosullardaki kavgasi gibidir , bu yuzden daha bir cekisme olur , zugurt kavgasi

fırata ve volkana orman çoçuğu şeklinde edilen küfürlerden birde tribün kapama yese bjk hoş olurdu. Yönetmelikte cezası nedir bilmiyorum.

Üst Alt