#17 Burak Yılmaz - Sayfa 212 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bir kariyer nasıl bitirilir bir örnek daha. Ya sen Drogba Sneijder gibi oyuncularla Galatasaray gibi bir kulüpte oynamışsın ne işin var Beşiktaş'ta. Taraftar olarak biz de çok yüklendik orası ayrı ama pişman olduğuna adım gibi eminim.

"top sektı burak gıttı" hayatım boyunca kullanacagım bır replık oldu

ercan tanere ve krala tesekkürlerımı sunuyorum hayatıma kattıkları bu güzel replık ıcın

Bu adam aşırı eleştiriliyordu bizde oynarken oyunu baltaladığı için. Ben hiç özel bir bağ kurmadım kendisiyle ama faydalı bir adam olduğu için severdim.

Geçen sene yaptığı kara gece paylaşımı sebebiyle nötrlendim. Zira şampiyonluğumuza leke sürmeye çalısan bir adama karşı muhabbet besleyemem. Ama kızmıyorum da çünkü kafası çok çalışmıyor.

Bizim takımda Galatasaraylı geçinen çoğu heriften daha Galatasaraylı. Bize karşı bir tane bile terbiyesizliğine şahit olmadım. Ha insan olarak karaktersiz, sahtekar, burnu havada ama Galatasaraylılığı çoğu muadilinin önünde. Aynı kankası Kabasakal gibi.

Üst Alt