#17 Burak Yılmaz - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
iyi kötü golünü atiyor diye elestirmiyordum ama artik yasida geldikce iyice cöktü.
genelde idare ediyor ama o dünkü macta iyicene deli etti. resmen rakipe savunma
yapar gibi 2 defa sut pozisyonun önüne gecti.

Ev sahibi olmak... - Fanatik

Mehmet demirkolun maç yazısı.Burak efendiye yine her zamanki gibi tek eleştiri yok aksine savunmaya falan gelmiş araya bunu da sıkıştırmış.Kaçırdığı gollerden falan bahsetmiyor tabii ki.Kazayla boş kaleye falan yuvarlasa hayatı film olsun diye 2 sayfa yazı yazardı.

Bunu şundan yazıyorum demirkol,rıdvan gibi adamlar hatta şansal büyüka,sinan engin gibi adamlar bu adamı sabah akşam övüyor.Eğer sayısız gol kaçırdıysa o maçta sanki yokmuş gibi davranılıyor aynısı selçuk için de geçerli.

Bunlar meloyu yerin dibine sokarlar,drogbaya burası çiftlik mi derler,eboueyi antremana bile almam derler,sneijderin parasını hesaplarlar ama bunlara göre burak,selçuk gibi adamları gs taraftarı sırtında taşımalıdır sabri bu taraftara yaranmak için daha ne yapacaktır..

Allah aşkına bu adamları otorite olarak görmekten vazgeçin.Bu adamlar kesinlikle objektif değiller.

Ev sahibi olmak... - Fanatik

Mehmet demirkolun maç yazısı.Burak efendiye yine her zamanki gibi tek eleştiri yok aksine savunmaya falan gelmiş araya bunu da sıkıştırmış.Kaçırdığı gollerden falan bahsetmiyor tabii ki.Kazayla boş kaleye falan yuvarlasa hayatı film olsun diye 2 sayfa yazı yazardı.

Bunu şundan yazıyorum demirkol,rıdvan gibi adamlar hatta şansal büyüka,sinan engin gibi adamlar bu adamı sabah akşam övüyor.Eğer sayısız gol kaçırdıysa o maçta sanki yokmuş gibi davranılıyor aynısı selçuk için de geçerli.

Bunlar meloyu yerin dibine sokarlar,drogbaya burası çiftlik mi derler,eboueyi antremana bile almam derler,sneijderin parasını hesaplarlar ama bunlara göre burak,selçuk gibi adamları gs taraftarı sırtında taşımalıdır sabri bu taraftara yaranmak için daha ne yapacaktır..

Allah aşkına bu adamları otorite olarak görmekten vazgeçin.Bu adamlar kesinlikle objektif değiller.
Mehmet Demirkol ülkedeki açık ara en büyük Burak ve Selçuk sevicisi. Tek başına tüm ülkeyi karşısına alacak kadar seviyor bu ikiliyi, bilhassa da Selçuku.

Utanmasa "Selçuk türk futbolunun tanrısı" diyecek.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Surekli Burak'i elestirenleri anlamiyorum. Bence de kesinlikle Galatasaray'in santraforu olacak kalitede degil ama kapasitesi yettigince elinden geleni yapmaya calisiyor. Asil elestirilmesi gerekenler Galatasaray'i Burak'a muhtac birakanlar.

Bu adam topa kafa vuramiyor demiyorum. Zahmet edip siçramiyor bile. Topu 2 saniye sonra teslim ediyor. Yerden berbat Havadan berbat nur topu gibi bir forvetimiz var

Üst Alt