#17 Papa Alioune Ndiaye - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Pas hataları olmasa çok iyi oynadı. Çok fazla mücadele etti ve efor sarfetti. Bir çok kez rakibe üstünlük kurdu.

Maalesef top kayıplarıyla bir çuval inciri berbat etti.

Bir tane derinlemesine pas denemeniz var o da bu adam tarafından kısa düştü ne yazık ki.

Koca maç bir tane ve bu adam bunu altı sekiz arası bir pozisyonda oynadığı halde denedi.

Bizi kaleye götürdüğü iddia edilen Belhanda boşta olan oyunculara basit paslar verdiği için övüldü. Oysa yine topu kontrol edemediği veya dikine oynayacağı yerde geri döndüğü için oluşabilecek kaç tane pozisyonu heba etti Belhanda denen futbolcu müsveddesi. Nagatomo bile bu futbolcu müsveddesinin oynamayıp kendisine döndüğü topu dikine oynadı az daha pozisyon oluyordu.

Bu yüzden Ndiaye için ne diyeyim abi, iki maçtır var bir tutukluk ama işte altı sekiz arası oynayan adam koca maç bir tane derinlemesine pas verme denemesini yapan olunca kızamıyorum da.

Bir maç performansı düştü diye oyunculara sallamaktan bıkmadınız mı yav Lokomotif maçından sonra herkes taşşağını yalıyordu adamın Porto maçında napıcaz Badou suz deniliyordu. Aynı şekilde bi önceki maç yemediği küfür kalmayan Ozan şimdi Türkiyenin en iyi stoperi ilan edilmiş. Vallahi siz akıllanmazsınız

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Biraz sallaniyor 2 mactir ama ikinci yaridaki belhandaya guvenip nasil ofansif risk alsin

Adamin kaptirdigi top ya kaleye giriyor ya da mucizeler kurtariyor

tek bi numarası varmış demek, kendi etrafında dönüp hizli şekilde ileri top sürmek

gerisi vasat ve beyinsizlik

Ortasahanın düşmesinin sebebi Donk'un stopere çekilmesi.İstersen 5 ortasaha oyna istersen 6 Ndiaye-Donk-Fernando ve Belhanda harici kimi koyarsan koy ortasaha çöküyor.Birde Sinan gibi savunma görevini aksatan oyuncular olduğu zaman takım tam dağılıyor.İleride zaten geçen sene ki gibi Gomisin yaptığı presi yapan forvetinde yok.Dikkat edildimi bilmiyorum ama Schalke iki back oyuncumuza o kadar güzel pres uyguladı ki bizim kenardan başlattığımız oyunların hiçbirini yapamadık.

çapı bu öyle alıp gidecek oynayacak biri değil
Buna savaş diyeceksin başka şeyler beklemek lüks olur

Babanız Galatasaray

3 maçtır iyi değil, ama bugün yine en geride kaldı zaten hangi taktikle ne oynuyoruz nasıl 1 formasyonumuz var ben anlamıyorum maç içinde en az 2 kere de değişiyor bu diziliş sistem faln

Üst Alt