#18 Bafétimbi Gomis - Sayfa 145 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
hücumda takım çok kötüydü,gomislik bi durum yok ama gomis cesahasında topu cok eveliyo,geveliyo.bi pozisyonda topu çekti yine çalım denedi.vursa goldü bence.

Deplasmanlarda topla tehlike bölgede daha az buluşuyor, zaten biz deplasmanlarda maç başına kaç pozisyon üretebiliyoruz ki Gomis'e kabahat bulalım? Stoperlerin kucağında bir sağa bir sola geziyor maalesef.

baska baslikta da yazdim , ronaldo ya her yaratilan pozisyon "al da atlik" mi ? degil , juventus gibi takima her mac haldir huldur gol atiyor , mac zora giriyor , oylesine bir ortayi bile rovasata ile iceri gonderiveriyor

hic ronaldo barnebeu da iyi ama deplasmanlarda tikaniyor , veya 2-3 kisilik markaj veriyorlar etkisizlesiyor diye bir sey okuyor muyuz ?

bu bir bahane olmamali bana kalirsa

Deplasmanlarda topla tehlike bölgede daha az buluşuyor, zaten biz deplasmanlarda maç başına kaç pozisyon üretebiliyoruz ki Gomis'e kabahat bulalım? Stoperlerin kucağında bir sağa bir sola geziyor maalesef.

baska baslikta da yazdim , ronaldo ya her yaratilan pozisyon "al da atlik" mi ? degil , juventus gibi takima her mac haldir huldur gol atiyor , mac zora giriyor , oylesine bir ortayi bile rovasata ile iceri gonderiveriyor

hic ronaldo barnebeu da iyi ama deplasmanlarda tikaniyor , veya 2-3 kisilik markaj veriyorlar etkisizlesiyor diye bir sey okuyor muyuz ?

bu bir bahane olmamali bana kalirsa
Tamam da o Ronaldo. Kazdağ ile Everest i kıyaslıyorsun.

Ben deplasmandaki oyun silikliğini Gomis e bağlayamıyorum, iç saha ve dış saha görüntümüzde 180° fark var, tüm takım için söylüyorum.

Kimse kusura bakmasin, biz Gomis'i oyle bir sisirdikki adam son 3 hafta'dir bireysel oynamaya basladi, takimin basarisi degil kisisel basari odakli oynuyor.

Sezon sonu gitsin, gitsin marsilyada 10culuk mucadelesi versin.

Tamam da o Ronaldo. Kazdağ ile Everest i kıyaslıyorsun.

Ben deplasmandaki oyun silikliğini Gomis e bağlayamıyorum, iç saha ve dış saha görüntümüzde 180° fark var, tüm takım için söylüyorum.

Onlar ronaldo, levandovski veya neymar ama onlari tutanlar da dunyanin en iyi 5-10 takiminin defans oyunculari , bizim gomisi tutanlar ise TR liginin 16 incisinin 10 uncu kalite oyunculari

Juventus , madrid , united ile oynasak da gomis etkisiz kalsa "kalitesi bu kadarina yetiyor" derim ama bu ligde kritiklesen maclarin 80% inde ayagina top degmeden mac bitiriyor

Bu arada gomis i gunah kecisi yapmiyorum , halen rodrigues, belhanda , mariano veya maicon daha kabahatlidir belki ama gomis de resmen hayaletlesiyor , bu olcude pohpohlanmasini anlamiyorum sezon basindan beri

Cardozo,Rvp tipi iç saha golcüsü.
Bu adamda kabahat yok ara transferde Ahmed Musa tarzı bir oyuncu alalım/kiralayalım diye bir yerlerimizi yırttık burada.

hücumda takım çok kötüydü,gomislik bi durum yok ama gomis cesahasında topu cok eveliyo,geveliyo.bi pozisyonda topu çekti yine çalım denedi.vursa goldü bence.
anlamsiz bir degisiklik olsa da eren'e biraksa o pozisyonda muhtemen o da goldü. senin dedigin pozisyonda da topla fazla oynadi gereksiz bir sekilde. mac boyunca fazla top gelmedigi icin biraz egoist davrandi gibi. zaten epey sinirliydi dün mariano'ya epey bir sövdü.

Gomis fazla pasor degil , bencillikten kaynaklanmiyor bu ama gorusu biraz kaleye odakli

Mesela ts macindaki ikinci golde de cok zor bir vurus yapti , sans yardim etti , oysa solda rodrigues bombostu

Tarzi bu

anlamsiz bir degisiklik olsa da eren'e biraksa o pozisyonda muhtemen o da goldü. senin dedigin pozisyonda da topla fazla oynadi gereksiz bir sekilde. mac boyunca fazla top gelmedigi icin biraz egoist davrandi gibi. zaten epey sinirliydi dün mariano'ya epey bir sövdü.
dün hırslıydı aslında.yazık oldu.ama bu topu eveleme geveleme işi uzun zamandır var.bunu artık yapmamalı.

Gomis'in yanına net bir santrafor lazımdı şimdi bunun dezavantajını ciddi bir şekilde hissediyoruz çünkü Gomis pozisyona dahi giremiyor girdiği 1 pozisyonu da gole çeviremiyor. İç sahada bambaşka bir Gomis varken dış sahada takımı zarara uğratan bir Gomis var. Bugün hiçbir şey yapmadı defans arkasına neden hiç koşu atmıyor neden denemiyor bunları hala anlayabilmişim değilim. Umarım toparlar yoksa tren kaçmaya başladı ekstra işler yapması gerekiyor

Kasımpaşa maçından sonra söylemiştim değişen bir şey yok bu lig de şampiyon olmak istiyorsan forvetlerinle olursun Gomis bir noktaya kadar yeter devre arası forvet transferi orta transferinden bile önemliydi ki Terim boşu boşuna transfer istemez. Sırtı dönük top kullanma noktasında ciddi eksikleri var topu önüne alıp düzeltip verene kadar 6-7 saniye geçiyor rakip tamamen oturuyor forvete dönene kadar o alanı yaratamıyoruz. Son gün Okaka olsaydı muhtemelen rahatlıkla şampiyon olurduk çünkü sırtı dönük oyunda Gomis'den çok daha iyiydi ve deplasman formatına çok daha uygundu. Burada yanlış anlaşılmasın Gomis'i kötülemek için söylemiyorum Gomis hala ligin en iyi forveti hatta A planımızı çok iyi uyguluyor ama her takım da bize karşı önlem aldığı zaman Gomis hiçbir şey yapamaz çünkü yapısı el vermiyor Okaka olsa gençler maçında rakip stoperlerle boğuşup daha rahat alan açabilirdi bize alan açan yedek veya 4-4-2 için as bir forvet gerekiyordu

Belhanda nin doğru dürüz atak yapamadigi icin çok yanliz kalıyor, zaten birde şişman keloğlan var, oda bi ise yaramıyor. Bide dengesiz ama yinede fazla kosan Garry. Haftaya insallah Donk yine oynar ve sisko keloglanin yerine Sinan

Üst Alt