#18 Bafétimbi Gomis - Sayfa 306 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
80 maçta 64 gol 13 asist .Adam gol kralı oldu taraftar ile arası da iyiydi bir şekilde gönderildi .Zam istedi bende belhanda ile sahaya çıksam bu adam 4.5 alıyorsa ben 8 almaliyim derim.

80 maçta 64 gol 13 asist .Adam gol kralı oldu taraftar ile arası da iyiydi bir şekilde gönderildi .Zam istedi bende belhanda ile sahaya çıksam bu adam 4.5 alıyorsa ben 8 almaliyim derim.

Gitmeden önce akhisar süper kupa maçında kaçırdığı penaltı ve biraz isteksiz hali,zam istiyor haberleriyle birleşince aslında o dönem çoğu kişi sövüyordu..Üstüne gomis gidince hepimiz çok daha iyisi alınacak zannediyorduk..Modeste haberleri falan vardı hatta..Kalsaydı ve takım biraz kötü gitse ihale gomis e kalabilirdi..

Şimdi gomis gittikten sonra eren derdiyok ile ş.ligine gitme,diagne ve falcao olaylarından sonra gomis'in gönderilmesinin yanlış olduğunu görüyoruz ama maalesef o dönem süreç çok kötü yönetildiği için gomis in gitmesi iki taraf için de en doğru olanıydı...

5.8 mi 😨😨 Sayın fatih hoca maçtan sonra eve gidip maçları banttan izliyor mu acaba yada futbolcular ile beraber maç kritiği yapılıyor mu bu belhanda nasıl görülmüyor adam kazma adam hain adam bile değil ne sisteme uyar ne birşeye yarar ama hoca ilk 11 de vazgeçemiyor .Ben hoca olsam en iyi adamımi birakmazdim ne olursa olsun gomis gideceğine eren belhanda gideydi boş boş adamlara para ver golcü nu yolla çerez parasına

5.8 mi 😨😨 Sayın fatih hoca maçtan sonra eve gidip maçları banttan izliyor mu acaba yada futbolcular ile beraber maç kritiği yapılıyor mu bu belhanda nasıl görülmüyor adam kazma adam hain adam bile değil ne sisteme uyar ne birşeye yarar ama hoca ilk 11 de vazgeçemiyor .Ben hoca olsam en iyi adamımi birakmazdim ne olursa olsun gomis gideceğine eren belhanda gideydi boş boş adamlara para ver golcü nu yolla çerez parasına

belhanda görülmüyor değil.
Sözleşme zamanında beljandaya al külübün anahtarı istediğin gibi 4 sene ye iç yat oyna ne istersen yap denmiş.

Üst Alt