#18 Bafétimbi Gomis - Sayfa 349 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Burak efendinin son kazığı. Bu sezon 8 gol atar 7 si penaltıdan. Gol kralı olduğu sene son maçlara doğru ıslıklanma aşamasına gelmişti 30 küsür gol atmasına rağmen tuttuk 4 sene sonra daha yaşlısıni Arap liginden aldik getirdik hani Arap ligi de ben oynayım sırıtmam bu halimle öyle bi lig. Ahhh ahhh bu salak başkanlar beni çıldırtacak bi gün.

İlk geldiğinde dk 50 olduğunda tribünler Gomis Gomis diye bağırıyordu Torrent oyuna alsın diye. Ben doğu üstteydim ve bu akılsızlık karşısında dilim tutuldu, adamın ne koşmaya ne topa vurmaya hali var sen oyuna girsin diye hocayı da sahadaki forvetinide baskı altına alıyorsun. Bu taraftarla başarılı olmak çok zor.

Bitik halde son 20dk girip bir şeyler yapacak diye 1.7 milyon net maaş ve muhtemelen bir sürü de bonus alacak.

Artik dolandirildik bence yedekte fena olmaz forveti ikilemek icin ideal. Profesyonellik asilar gencolara. Eren Aydin bence neticede kiralanacak ama ona da bir iki bir seyler ogretecektir suphesiz.

Üst Alt