#18 Bafétimbi Gomis - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Videolarina bakip begenilecek bir oyuncu degil aslinda. 90 dakika maclarini izleyenler oyun icinde ne kadar yararli bir oyuncu oldugu bilir lakin. Umarim bilinen Gomis'i izletir. Hayirli olsun.

Önce gomisin imza töreni, sonra belhandanin gelişi, aksamina maykonun kap bildirimi, sonra istiklal marşı ve kapanış. Bugun hareketli bir gün olacak.

Galatasaray SKOnaylanmış hesap @GalatasaraySK 2 sa.
Bafetimbi Gomis, bugün saat 16:15 - 16:30 arası #AskGomis etiketine gelen sorularınızı cevaplayacak.
DDeVNoYWAAEXFcu.jpg

Avrupa'da ne yapar bilmem ama bizim ligimiz gerçekten çok vasat. Geçen sene Fransa'da 20 tane atan biri eğer sağlıklı olur ve doğru sistemle oynatırsak 25'ten az atmaz.

Bana göre bir dünya yıldızı değil ama bu lig için iyi bir oyuncu. Tam bir ceza sahası golcüsü.

Kulübümüzün transfer görüşmelerine başlandığını açıkladığı Bafetimbi Gomis, sabah saatlerinde sponsor hastanemiz Bahçelievler Medical Park'ta sağlık kontrolünden geçti.

Fransız futbolcunun sağlık kontrolünde Galatasaray Futbol Takımı Doktoru Yrd. Doç. Dr. Yener İnce de hazır bulundu.

04580ae786124771aac58e4a11204b4f.jpeg

7fd05c35f00347e4bc1a0305ad859115.jpeg

Son düzenleme:
Bafetimbi Gomis: Galatasaray'a gelmiş olmaktan büyük mutluluk duyuyorum.
Bafetimbi Gomis: Taraftarlar ve yöneticiler tarafından bana yapılan sıcak karşılama töreni beni ziyadesiyle etkiledi.
Bafetimbi Gomis: Avrupa'da başarılı olmuş Türk takımında olma fikrine gittikçe yakınlaştım ve bu renklere ait olmaya karar verdim.
Bafetimbi Gomis: Burada Galatasaray için çalışacağım günleri sabırsızlıkla bekliyorum. Tesisleri inceleme fırsatı buldum. #GSLive

Bafetimbi Gomis: Hocamızı, İtalya'da yaptığı işlerden tanıyor ve takdir ediyorum.
Bafetimbi Gomis: Onun da benimle konuşması çok önemli. Onun yönetiminde oynayacağım günleri sabırsızlıkla bekliyorum.

Beyler limon sıkmak gibi olmasın ama hem maliyet hem oyuncunun yaşı hem de kariyeri bakımından zararı daha fazla bir transfer olduğunu düşünüyorum. Adam bence standart bir forvet, illaki katkı verecektir ama Podolski-Bruma sonrası hücum zenginliğini ne oranda arttırır emin değilim. Ayrıca 31 yaşına kadar Galatasaray kadar büyük bir takımda forma giymemiş. Bu kariyerde bir futbolcuya görkemli hava alanı karşılamaları da pek şık durmuyor, Galatasaray'ı küçültüyor. Gene de hayırlı olsun. İnşallah büyük işler yapar da zamanla herkes taafından benimsenir.

Üst Alt