#18 Berkan Kutlu - Sayfa 203 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Futbolda görev adamlarının ne denli önemli olduğunu net şekilde ortaya koyuyor. Ben geri dönmesini isteyen hatta sezon başında gitmemesini isteyenlerden birisiydim ama taraftarın çoğu takıma dönmesini pek önemsememişti hatta Fener Krunic aldı biz Berkan mı alıyoruz diyen vardı ama sanırım Krunic'ten çok daha faydalı olmuştur şu ana kadar.

Mutlak dsiplin, dikkat ve konsantrasyonla oynuyor maşaallah. Oyun zekası da çoğunluğun zannettiğinden daha yüksek. Sürekli solbek yahut stoper oynarsa aksayabilir elbette, herkes Kaan Ayhan değil.

Seneye orta saha rotasyonu için kesinlikle kadroda tutulmalı. Transfer sezonunda yine Gardi' nin çakacağı 'fırsat' lara yönelirsek epey de süre alacaktır...

Takımda böyle adamlarda olmalı. Tam bir görev adamı. Gitmesini isteyenler hatasını anlamıştır umarım. Uzunnyıllar geniş kadroda yer alacaktır artık.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Berkan Kutlu ve Kaan Ayhan gibi oyuncuları hiçbir zaman küstürmemek lazım. Mesela Barış Alper de bundan 4-5 ay öncesinde Berkan ve Kaan gibi eksik mevkilerimizi doldurur, rotasyon oyuncumuz olur diye düşündüğümüz bir oyuncuydu

Kadroda Berkan gibi asker oyuncuların da olması gerekiyor

Taraftarın gereksiz yere çok acımasızca eleştirdiğini düşünüyorum.

Maçtan önce ben de stoperde oynamasının tehlikeli olduğunu söylüyordum ama dünkü performansı müthişti. Kaç tane sahipsiz top kazandı saymayı unuttum bir yerden, geriden oyunu da müthiş hızlandırdı topla birlikte büyük mesafe kat ederek.

Gerçekten 10 numara 5 yıldız bir performanstı dün. Tebrikler aslan parçası.

Kaan, BAY, Berkan. Bu sezonu joker oyuncularla taşıyoruz, Okan hoca çok büyük iş başarıyor gerçekten .

Koyim taraftara ya taraftar kim

Sosyal medyada oyunculara küfretmekten başka bir şey yapmayan güruh % 80-90ı

Mevzu sorumluluk almak olsa arkalarını dönüp kaçarlar çoğu

Böyle yerli topçuyu bulmuşuz, mis gibi alternatif, neymiş bizim seviyemiz değilmiş.

Bizim seviyemiz = Kopenhagla Prag’ı yenememek, yarın bunları yen sonra seviyeden bahsedersin

Avrupa'da oynadığımız her sezon Berkan, Kaan, Barış gibi oyuncuların önemini anlarız. Eğer bir Avrupa takımıysak da böyle oyuncuları kadromuzda barındırmamız lazım. "GS oyuncusu değil" bir klişeden ibarettir.

Üst Alt