#18 Berkan Kutlu - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Her mac uzerine koymasini bekliyordum ama her mac geriye gidiyor. Oynadigi oyun cok yetersiz. Sadece ilk macinda iyiydi, ondan sonra oynadigi hic bir macta begenmedim. Atletik bir oyuncu zaten degil, dribbling yapan bir oyuncu da degil, gecis oyununda katkisi yok, kreatif degil, sorumluluk almiyor. Sadece kosmak ve mucadele etmek yetmez. Orta sahada oynayan oyuncunun ekstra isler yapmasi lazim. Eger duzenli olarak ilk 11’de oynamak istiyorsa kendini cok gelistirmeli.

Alanya'da Salih ve Siopisle oynayan ve top kullanmaktan ziyade dinamizmiyle öne çıkan adamı tek başına 6 numaraya koyuyoruz sonra da millet ağzına geleni söylüyor.

Sassuolo da istiyordu Berkan'ı, neyseki buradakilerin düşündüğü kadar kötü bir oyuncu değil.
İdeal 11 oluşturamamışız, ideal 11de düşündüğümüz Marcao cezalı, Boey sakat, bence ideal 11 oturunca yanında oynadığı oyuncularla birlikte oyununu da geliştirecektir Berkan, bizim istediğimiz dinamizm katması, onu da katacaktır.

İdeal 11 oluşturamamışız, ideal 11de düşündüğümüz Marcao cezalı, Boey sakat, bence ideal 11 oturunca yanında oynadığı oyuncularla birlikte oyununu da geliştirecektir Berkan, bizim istediğimiz dinamizm katması, onu da katacaktır.

Demek istediğim genç oyuncular farklı roller verilerek, bu rollere adapte olarak gelişir. Über yetenek olmadığı sürece bir yere koyarsın çat sana iyi performans veremez.

Berkan'ı da alışık olmadığı rolde tek başına bırakıyoruz, napacaktı bir anda Luiz Gustavo mu olacaktı yani beklenti bu mu anlamak zor.

Demek istediğim genç oyuncular farklı roller verilerek, bu rollere adapte olarak gelişir. Über yetenek olmadığı sürece bir yere koyarsın çat sana iyi performans veremez.

Berkan'ı da alışık olmadığı rolde tek başına bırakıyoruz, napacaktı bir anda Luiz Gustavo mu olacaktı yani beklenti bu mu anlamak zor.
Ben de katılıyorum sana, ideal 11 ile oynasa bekleneni belki bir tık erken verebilirdi ama henüz tam kadro bile değiliz onu belirtmek istedim.

Bazılarını hiç anlamıyorum hemen kötü oyunda alın çöpe atin adamı
"Kız Gedson" sonrasi hiç ders alınmamış galiba
Yav bir bekleyin tamam ben de beğenmedim dün yazdım zaten
Ama farklı rollerde yanında Gustavo ile felan görelim
Adamın kendi de farkındadır performansının
Çalışıp eksiklerini kapatacağını umuyorum. Bu şansı hak ediyor hiç değilse
Taylan ilk geldiği yıl da hep savunmuştum sonraki yıl tek başına göğüsledi orta sahayı

Bazılarını hiç anlamıyorum hemen kötü oyunda alın çöpe atin adamı
"Kız Gedson" sonrasi hiç ders alınmamış galiba
Yav bir bekleyin tamam ben de beğenmedim dün yazdım zaten
Ama farklı rollerde yanında Gustavo ile felan görelim
Adamın kendi de farkındadır performansının
Çalışıp eksiklerini kapatacağını umuyorum. Bu şansı hak ediyor hiç değilse
Taylan ilk geldiği yıl da hep savunmuştum sonraki yıl tek başına göğüsledi orta sahayı
Gedson geldiginde öyle söz etmedim ama burda ta bastan acaba dedim. Neyse ins. yaniltir hepimizi.

Üst Alt