#18 Berkan Kutlu - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
üretkenliği zayıf ve çok değişmez gibi
ama enerjisi işimize yarıyor

sarışın tolga ciğerci dediğimde gülünmüştü ama bence çok benziyor.

tolga da kötü değildi sürekli sakatlanmaları olmasa.

hücumcu oyuncuları taşımak için bu tip oyuncular olmalı kadroda.

fakat doğru orta saha kurgusunu oluşturamadığımız müddetçe kötü skorlarda negatif anlamda göze batan ilk isimlerden olur oyun stilinden ötürü.

Bekleri çizgiye indireceğiz diye orta sahayı karşı alana yıkamıyoruz ki. Bence rakip kaleye daha yakın olduğu taktirde, kritik işler yapma potansiyeli var. O incesi var.

Ben bu maçın yorgunluk veya rotasyon yapılıp yapılmaması yüzünden gittiğine inanmıyorum. Eğer bir oyuncu yorgun olacaksa Berkan olurdu oynadığı her maçta sahanın en çok koşan mücadele eden oyuncusu Berkan'dı yine öyle yarın da öyle olacak

Tek top oynama becerisini, tekniğini filan çok beğenmesem de beni haksız çıkaracak kadar çok çok fazla mücadele ediyor hani formdaki renktaşlarımızdan biri sahaya çıksa en fazla bu kadar taraftar gibi mücadele ederdi Berkan da bu takımın saha içindeki taraftarı işte

üretkenliği zayıf ve çok değişmez gibi
ama enerjisi işimize yarıyor

sarışın tolga ciğerci dediğimde gülünmüştü ama bence çok benziyor.

tolga da kötü değildi sürekli sakatlanmaları olmasa.

hücumcu oyuncuları taşımak için bu tip oyuncular olmalı kadroda.

fakat doğru orta saha kurgusunu oluşturamadığımız müddetçe kötü skorlarda negatif anlamda göze batan ilk isimlerden olur oyun stilinden ötürü.
Mozart sen niye böylesin yav

Takımdaki en istikrarlı adam ve bugün bizim için sahanın en iyisi. Gedson ile beraber olsalarmış yaratıcılık düşük ama atak devamlılığı çok yüksek olurmuş. Aferin Berkan böyle devam.

reis kötü demedim ki yav. işimize yarayacak

ama hücumu kısıtlı görünüyor. daha iyi olacağını düşünmüştüm ama değil gibi

katılmaz mısın
Yav hangi birini yapsın bu adam

Top mu kapsın
Pres mi yapsın
Holdinglik mi yapsın
Şut mu çeksin
Dribbling mi yapsın
Hücun mu yapsın

Tolga demişsin, 2 maçta 1 ağlayan adamla her maç 13 koşan adam nasıl kıyaslanır

Tolga her maç Tudor dönemi gibi oynasa şu an Napoli'de as topçuydu

Berkan'da senin dediklerini yapsa niye bizde olsun

Eksikleri olacak tabii ki, zamanla gelişir gelişmezse de başkaları kapasın açıklarını.

Hücum yaparken top kaptırılınca önde topu kapıp hücumculara aktarması çok önemli. Takım geri koşmadan atak sürekliliği sağlanıyor.

Üst Alt