#18 Berkan Kutlu - Sayfa 53 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sol bek, gedson, forvet ve 10 no şart. Forvet ve 10 no tercihim debiraz daha tecrübeli iş çözecek tempo ayarlayacak adamlar. En elzem eksiklerimiz bunlar gibi. He para var mı hepsini alanilirmiyiz bilmem ama alırsak şampiyonluk ve uefada yarı final falan gelir bence
Berkan'ı kesmemek lazım gelecek adam muhtemelen Gedson olacak diye düşünüyorum o gelince de ikisi orta sahada beraber oynar Gedson'un defansif katkısı da çok iyi oyunu 2 yönlü 2 tane oynayan futbolcumuz olunca ikisi de seviye atlar.

Berkan'ı kesmemek lazım gelecek adam muhtemelen Gedson olacak diye düşünüyorum o gelince de ikisi orta sahada beraber oynar Gedson'un defansif katkısı da çok iyi oyunu 2 yönlü 2 tane oynayan futbolcumuz olunca ikisi de seviye atlar.
Berkan kesilemez zaten gedson gelirse ikisi sakat ve cezalı olmadıkları zaman ilk yazılacak adam olurlar. Alınacak 10 no yedek de bekleyecek biri olmalı. İş çözücü, gerektiğinde skor alındığında oyunu soğutan tempo ayarlayan takımı yönlendirecek biri olmalı.

6 oynatarak sanki bir canavari sınırlıyormuşuz gibi geliyor bana 8'de dinamo görevinde daha etkili oynuyor ve önde daha rahat basıyor. 6 numara da belli bir alanı kontrol etmesi gerektiğinden cok fazla pres yapamıyor.

Çok iyi ve gelişime açık gözüküyor. Bugün ilk defa sağ ayağıyla dikine pas verdi. Bunu biraz daha alışkanlık haline getirmesi lazım, o pası atarken bile çok düşündü, soluna almaya bile karar verdi.

Bence transfer yapacak. Berkan ciddi manada dikkat ceken bir oyuncu. Çok uzun süre elimizde tutamayiz. Tam bundesliga topçusu gibi geliyor

Üst Alt