Haber - 18 Temmuz'da Yapılacak Olan TFF Başkanlığı Seçimlerine 4 Kişi Aday Oldu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber 18 Temmuz'da Yapılacak Olan TFF Başkanlığı Seçimlerine 4 Kişi Aday Oldu

Şikeci takımı tutmayan herhangi biri kazansın yeter.

Kendisinden iğrensem de şu adaylar arasından fb ve yalı çocuğundan nefret ettiği için Hacıosmanoğlu olabilir. Anladıkları dilden konuşur en azından.

tüm tuşlara bastık

1235385-26527889-640-480.jpg

CQon3pIWoAA1RvT.jpg

%C4%B0brahim%20Hac%C4%B1osmano%C4%9Flu%20erdo%C4%9Fan.jpg

Ali Kocta güya başarılı iş adamı Sarper. Her alanda olduğu gibi 'basarili' iş adamı olmak liyakatten mi geçiyor ülkede🙄 belediye başkanı tanıdığın olsun, 1 senede asirili başarılı iş adamı olursun ilinde. Bakan tanidigin olsun, ülke geneli başarılı iş adamı olursun. Tanidiklarin artarsa emin ol 5liye 6. bile olursun. Cumhuriyetin ilk yillarinda yol verilmese bakkal dedesine, Ali Koç bakkalda cirak olamazdı şuan.
Ali Koç aile üyesi biri,sıfırdan gelme biri değil veya şirketi vermişler de büyütmemiş bir şey yapmamış.Burada çokça Dursun Özbek için de koyun versen güdemez,beceriksiz falan deniyor adam GS Lisesi+İTÜ Makine Mühendisliği mezunu ve sıfırdan gelerek oteller zinciri sahibi olmuş.Bu adama şimdi koyun versen güdemez demek çok mantıklı gelmiyor bana açıkçası,hayatta başardıkları ortada sonuçta

Bu Servet seçilirse bir halt değişmez gelecek sene de. Misliyle devam ederler. Hacıosman seçilirse en azından haksızlığa izin vermez izlenimi veriyor. Kimsenin kayrilmadigi bir ortamda ebelerinin damini tersten gösteririz rahat rahat. Yukarilardan desteği vardır inşallah.

Ali Koç aile üyesi biri,sıfırdan gelme biri değil veya şirketi vermişler de büyütmemiş bir şey yapmamış.Burada çokça Dursun Özbek için de koyun versen güdemez,beceriksiz falan deniyor adam GS Lisesi+İTÜ Makine Mühendisliği mezunu ve sıfırdan gelerek oteller zinciri sahibi olmuş.Bu adama şimdi koyun versen güdemez demek çok mantıklı gelmiyor bana açıkçası,hayatta başardıkları ortada sonuçta
Sarper, Dursun Özbek ticari açıdan kendini kanıtlamış biri. Galatasaray başkanlarından tırnaklarıyla kazıyarak o mertebeye ulaşmamış 1-2 kişi sayabilirsin. Burak Elmas gibi. Ama ismini saydığımız bu Servet yardımcı gibi tiplerin yalakalık ve denileni yapma dışında yükselme sebebini söyleyemezsen daha da mesaj alintilamaya gerek yok bence. Hacıosmanoğlu gibi tiplerinde nerelerden bugüne geldiğini
İbrahim Hacıosmanoğlu'na 467,7 milyon TL’lik ihale - Patronlar Dünyası okuyabilirsin. Bana da 2 tane böyle ihale ver, ileri başarılı müthiş bir iş insanı olurum, cvmde de sadece iş insanı yazar..

Muhabbetin ortasından gireceğim ama o ihaleleri almak için de bir mücadele veriliyor

Evet yandaş olmak gerekiyor ama bir sürü yandaş var, yandaşların arasından sıyrılmak da bir mesele
Ali bey, bende saatlerdir bunu anlatmaya çalışıyorum. Allah razı olsun. Başarılı* tanimimiz en yalaka hangisi şeklinde olmamalı.

Üst Alt