#19 Ömer Bayram - Sayfa 132 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Tepki sadece beceriksizliğine değil, beceriksiz olduğu halde her topun başına geçmesine değil, savruk koşup rakip topçunun içinden geçmeye çalışırken kendini yerde bulmasına değil, her an pimi çekilmiş el bombası gibi sahada durmasına değil; tepki bu adamın hiçbiryer oynamıyorken ve alternatifi varken oynatmasına... oynatıyorsunuz bari duran top kullandırmayın. arkadaş hiç mi aklına gelmiyor kenar yönetimin, bu kullanamıyor Marcao kullansın bari demek. Mesele sol ayak ise o da solak.. ve en acısı da çatlak kaburga ile oynuyor palavrası ile algı yapılıyor birde. Kaburgası çatlaksa oynamasın kardeşim, hataları çapsızlığı perişan etti. Bir de Arda’nın durağanlığı Etebonun beyinsizliği de eklenince perişan oluyor takım..
herşey bizim elimizde iken kendi ellerimizle peşkeş çektik liderliği; hala lider filan değiliz, çünkü adamların bir maçı eksik.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

kim alternatifi linnes mi? linnes tüm takımda savunması ömer bayram'dan bile zayıf olan tek adam olabilir. ömer'in alanya deplasmanında 80 dakika yedirmediğini 10 dakikada yedirecektik nerdeyse. duran topta da takımın tartışmasız en tehlikeli silahı. bugün akan oyunda da kenar ortasında yarattı tehlikesini. bir takımın en önemli duran top silahının ömer bayram olması sorundur ama bu ömer'in bu takımda duran top kullandırılabilecek tek adam olması gerçeğini değiştirmez. şu an hala lideriz ve her şey de bizim elimizde. beşiktaş'ı yenmek dahil en çok puanı biz toplarsak gene biz şampiyon oluruz. bugün kaybettik ama şampiyonluk yarışında son puanı da biz kaybetmemişizdir heralde.

Bence kapasitesi kadar verebileceği maksimum katkıyı veriyor adam
Sol bek mevkisinde bir yokluk çekiyoruz malum. O yüzden devamlı oynaması normal
Ama genel olarak bakarsak bizim seviyemizde bir futbolcu değil

Çok solaklar gördüm ama ben bu kadar yeteneksiz solak görmedim.
Ister bek olsun, ister stoper ama solak adam her zaman kendini belli eder. Kimisi tekniğiyle, kimisi şutuyla, kimisi paslarıyla.

Bu adama top gelince ha düştü ha düşecek diye bekliyorum her seferinde. Ayak içi paslarında bile sıkıntı var. Sonradan solak olduğunu düşünmeye başladım.

Topla hizlanmaya baslayinca bi gulme geliyor bana..ligdeki en kotu sol bek performansini veriyo olabilir..daha kotu sol bek kim var dusunuyorum bulamiyorum.

İyi niyetli bir arkadaş. Takım içindeki ortama da katkı sağladığı doğrudur. Yanlız Galatasaray gibi bir takımda 11 oynuyor olması komedidir. Trajikomik hemde

Fatih hocanın sürekli 11 oynatarak hem performansını hem karizmasını düşürdüğü başka bir adam da Ömer
hem de sürekli sol bek pozisyonun da
neden çünkü hoca takıntılı sol bekte sol ayaklı oynar kardeşim diyor
Ömer yüzünden stoperler rahat değil
ulan nerden Alanya kupa maçının ikinci yarısı 5-6 pozisyona girdik
o ikinci yarı oynayan hepsini rezil bile oynasa değiştirmiyor hoca
gedson Ömer etobo
hikmet bunlarda sanıyor
ah hocam ah

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu adam bizim duran top kullanıcımız. Vay halimize. Sen ve senin gibiler hangi torpille futbolcu oldu kimbilir. Bu omer bayram gibi futbolu bilmeyen yeteneksizler yüzünden 1 adim bile öteye gidemiyoruz.

Birazcık ekmeğini veren camiaya saygın varsa git hocaya de ki ben duran top kullanmak istemiyorum takımda başka arkadaşlarım da yapabilir..

Ulan messi ve ronaldo bile arada boş geçiyor atmıyor duran top bu adamın boş geçtiği tek 1 duran top yok Allah kahretmesin ya verem ettin beni.

Buna sürekli git son çizgiye orta aç diyen kim? fatih hoca değil mi inş o değildir çünkü her top ondayken saçma sapan orta açıyor sürekli bir ortaya döneyim yapayım yok.

Topa iyi vuruyo

topa iyi vuruyo ama ondan önceki topu alışıda,gidişide,dönüşüde,sürüşüde,koşuşuda hep ofsayt,gözlerimin kanamasını dindirmekten maçları seyredemiyorum

ömer acaba hiç kendini izliyomu oynadığı maçlardan sonra,hayır eğer izleyip,gülüp kendine sövüp kendiylede jb geçmiyosa büyük sıkıntı var

Ömer un çuvalı gibi yere yığıldı diye meşhur olan bi yorum var,topu alıp gidiyim derken un çuvalı gibi yere yığılmasından sıkıldım

O freekicki neden kaleye vurdun? Gerçekten gol olacağına ihtimal vererek mi vurdun?
Neyse seni eleştirene kadar şu takımda en az 5 6 kişiyi eleştiririm. Saraççhi dönene kadar fazla üzme kafi.

Fatih Terim birseyler dedi o frikik sonrasi ama maskeden okuyamadim. Fena giydirdi galiba.
Reis ben bile monitörü çektim şöyle salladım bi sinirden elim ayağım boşaldı.Sanırsın Hagi bi tane adam da demiyor Ulan oğlum sen kimsin nesin nerden geldin buraya da Dar açıdan tehlikeli noktada direk kaleye vuruyorsun.Sen ordan 200 kere vuracan 199'u gol olmaz.1 ide kalecinin duruş hatasından olur.

Reis ben bile monitörü çektim şöyle salladım bi sinirden elim ayağım boşaldı.Sanırsın Hagi bi tane adam da demiyor Ulan oğlum sen kimsin nesin nerden geldin buraya da Dar açıdan tehlikeli noktada direk kaleye vuruyorsun.Sen ordan 200 kere vuracan 199'u gol olmaz.1 ide kalecinin duruş hatasından olur.
Fatih Terim çok sabırlı bir insan , ben evde çıldırıyorum ya yaptığı hareketleri görünce Ömer'in.

Üst Alt