#19 Ömer Bayram - Sayfa 135 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Takımın en yeteneksiz futbolcusu. koşuşu, isabetsiz ortaları, aşırı efor sarfeder gibi defans yapıp neredeyse hiçbir topu kapamaması gibi unsurlarla hiç sevmediğim bir futbolcu. Bunun olduğu her maçta biz 10 kişi rakip 12 kişi başlamaktadır. Vasat sever bir takım güruhun yeni Sabrisi. Bu ve Norveçli Sabri derhal takımdan kovulmalıdır. Ümit Davala bek oynasın bunlardan iyi oynar.

Kendisini pek beğenmem özellikle Saracchi ve Taşdemir'in yokluğunda sol bek performansını izlerken gözlerim kanadı resmen. Ama Fatih Terim ikili forvet ile devam edecekse Kayseri maçındaki gibi orta kafa ile gol arayacaksak Ömer Bayram bu işi iyi yapıyor işte

Üstelik zeminin durumu da ortadayken ortalar ile kafa vuruşları ile gol arayacak olmamız hiç de uzak bir ihtimal değil...

Şafak Malatya: "Ömer Bayram, Salih Uçan, Alpaslan Öztürk için Beşiktaş anlaşma noktasına geldi. Sergen Hoca tamam derse yönetimin bu transferlere noktayı koyacağını düşünüyorum."

Harika oynadı.. Yine bir gol yedirdi.. 2 tane %100lük pozisyona soktu rakibi , ofsaytı bozarak.. Her zaman ki gibi dokunulunca anında kendini yere attı.. Beni üzdü.. bir de penaltı yaptırmasını beklerdim.. Haftaya yine banko oynamalı..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aaaaaaa uuuu diye kendini yere atip garip el kol hareketleriyle antipatide master yapan oyuncu. Bu adamin Galatasaray'da forma giymesi camiaya ihanettir. Türkiye'nin en büyük markasi olan Galatasaray'da top kontrol etmekte zorlanan isimlerin forma giymemesi gerekir. Bir sezonda 30 asist yapacagini bilsem bile bundan gelecek fayda Allah'tan gelsin derim. 1 sezon oynar 5 sene kral muamelesi cekilir

ömer asla iyi sol bek değil. Ben daha geldiği gün akhisar'da 2 hafta önce ofsaytı inanılmaz şekilde bozup yedirdiği golü göstermiştim

bunu da ilk senesinde gösterdi. Ancak inanılmaz bir sol orta saha gösterdi ertesi sene. Bunun sebebi de şu: Takımda feghouli,seri,belhanda,lemina,mariano gibi ayağa top yapan oyuncular vardı. Ömer onların arasında düşük tekniği ama güçlü ve tempolu oluşuyla fark yarattı

ancak bu sene terim koşucu sayısını arttırdı ve ömer sırıtmaya başladı. Sol bekte zaten yapamıyor. Saracchi'nin en kötü hali ömer'in en iyi sol bek halinden çok daha iyidir

Üst Alt