#19 Ömer Bayram - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Lato ve Carole yetmemis gibi bir de bu adam cikti, gerekirse U21'den biri oynasin ama bu adam oynamasin, hic cekilmiyor, Rodrigues ile anlasamiyor, adam gecemiyor, orta vermesini bilmiyor, arkaya adamini kacirip duruyor, katkisi 0

inanılmaz kilolu, bundan futbolcu olmaz. sinirler yontulduktan sonra ve kendimi hazır hissettiğimde maç başlığına analiz olarak bir şeyler yazıcam. mağlubiyette payı çok büyük

Bu adamı transfer eden zihniyetten hiçbir halt olmaz..

Yahu adamın futbolcu yeteneklerini geçtim bu bildiğin kilolu..
Bizim gibi üst düzey bir klübün böyle bir futbolcuyu teansfer etmesi sıkandaldır..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Olay Ömer Bayram değil arkadaşlar bu sene Latovlevici Bursaspor'da şov yapıyor asıl olay önünde oynayan oyuncunun yardımı Nagatomo'nun son dönemdeki performans biraz düştü o bile sol tarafta sırıtmaya başladı o kadar tecrübeye rağmen tek başına mücadele yetmiyor çünkü önündeki oyuncu yardım nedir bilmiyor Garry orta sahadaki yaya çekilerek oynuyor bu da rakibin sağ bekleri için fırsat oluyor.

Kısacası Garry'nin yardım etmeyişinden sonra Marcelo dahi oynasa bir şey yapamaz karşıdan 2 adam geliyor 1 kişi savunuyor rakipler neden sağdan gelemiyor da hep soldan geliyorlar asıl sorgulanması gereken konu budur...

Schalke, Malatya ve bugün ki maçı dikkatle Sol bek - Sol kanat uyumunu izleyin daha iyi anlayacaksınız

Yemin ediyorum Latovlevici 10 kat daha iyi futbolcu Ömer'den. Latovlevici bize gelmeden önce frikik golleri falan vardı, öyle Ömer gibi yeteneksiz bir adam değil. Ömer'i izledikçe Latovlevici, Carole'a haksızlık ettik diyorum.

Facia bir futbolcu. Keşke alternatif olarak bile alınmasaydı. 1. penaltı golü komple onun yüzünden gerçekleşti. Rakibi maça ortak etti, yetmedi bir de mal mal şutlar deneyip takımı oyundan düşürdü

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Direkt suçlu Ömer Bayram diyemem. Rodrigues / Ömer uyumu zayıf kalıyor. Ömer çok yanlız kalıyor defansta. Rodrigues fazla havalandı maalesef.

Nagatomo'nun durumu ortada, birkaç hafta daha Ömer oynayacak. Futbolcuyu yerin dibine sokmak ne işimize yarayacak belli değil.

Top kontrolü yapamıyor, pas yapamıyor, orta açamıyor, hücuma çıkamıyor, savunma yapamıyor. İşe yaramaz topçunun teki. Her maç en az 2-3 tane rakibe hediye ettiği pozisyon var. Yani Galatasaray alt yapısı bu mal kadar sol bek çıkaramıyorsa onlara da yazıklar olsun. Yemin ediyorum bu herife olan sinirim ve nefretim dinmiyor.

Üst Alt