#19 Ömer Bayram - Sayfa 98 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Adama ne görev verilse üstüne koyarak yapmaya çalıştı sene başında herkesin gitsin dediği adam jokere dönüştü Donk'da aynı şekilde ne mevki olursa stoper, orta saha ve forvet elinden geleni yaptılar karakterli oyunculara sahip olmak önemli umarım forma rekabetinde kendi gelişimini daha da sürdürür ve üstüne koymaya devam eder

Bilmiyorum da Kadıköy de o beklediğimiz golü sanki Ömer Bayram atacak gibi geliyor bana
Son 10 senede hangi macimiz normal gecmis de, galibiyet golumuzu normal biri atsin. O gol Olcan gibi supriz birinden gelir zaten.
Adem, Omer ikilisine ek olarak ben Falcao'dan da bekliyorum. O da sezon basindan beri akillarinca dalga gectikleri icin. İlahi adalet diye bir sey var...

Son 10 senede hangi macimiz normal gecmis de, galibiyet golumuzu normal biri atsin. O gol Olcan gibi supriz birinden gelir zaten.
Adem, Omer ikilisine ek olarak ben Falcao'dan da bekliyorum. O da sezon basindan beri akillarinca dalga gectikleri icin. İlahi adalet diye bir sey var...
Bence Falcao'nun atması çok anormal olmaz zaten bunun için aldık bu adamı, ama evet sezon başından beri kaçırdığı maçlar ve akıllarınca dalga geçen rakiplerin etkisiyle o gol Falcao'dan gelirse çok ironik olurdu

Ama gerçekten sanki Ömer bir şekilde o golü atacak gibi geliyor, bir umut işte reis

Gözünüzü seveyim bu adamı eleştirirken insaflı olalım evet bizim gibi büyük bir klupte yedek olabilir. Fakat mevcut kadroda fark yaratıyor. Sırtındaki forma için canını dişine takan her topçu kazma takoz da olsa baş tacıdır. His ve hırs galatasaray in en önemli genidır. Gerisi yetenek

Solak oyuncu ne kadar sınırlı da olsa sahadaki geometriyi değiştirmesiyle bile müthiş fark yaratıyor. Galatasaray'a yıllar sonra bir duran top etkinliği kazandırması bile zaten başlı başına bir mesele. Sene başından beri burada bile hakkını yiyen yok zaten, bu sezon şu aşamada hala ayaktaysak Muslera ve Adem'le birlikte bunun en büyük mübessibi. İnşallah maaşına abartı bir zam yapmayız da adamın gazını kaçırmayız sene sonu.

Üst Alt