#19 Sercan Yıldırım - Sayfa 138 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ya hasan melo taraftara oynuyor
özellikle statta net görülüyor selçuk kendini hırpalıyor ama digerlerinin umrunda degil semih burak gibiler özellikle

melo sabriyi azarlamasa geçen yıl tr kupasını alamazdık adam hem taraftarı uyandırıyor hem takımı pozitif enerji yayıyor selçuk kız gibi hırslansa nolucak en fazla frikik atar

Sercan kim yabancı sınırı yokken umut , burakı çekemiyoruz bide bunu mu çekicektik bu kazmaların bizim takımda yedek olarak bile olmaması gereken isimler anca hazırlık maçlarında ve antremanlarda hırslı olurlar sezon başlar 1 2 maç iyi oyna sonra yatış oh ne ala yerli topçu dönemi bitti artık bitti.

Nerede forvet ? Iki senedir takimin Burak ile Umut´a kalmasi, hem Galatasaray´in hücum zenginligini yok etti, hemde öncelik ile Umut olmasi ile birlikte, iki kalan forvetimizi de piskolojik olarak negatif anlamda etkiledi. Orada en azindan bir ücüncü forvet almak sartti, yada alamiyorsan Sercan kalmasi gerekiyordu. Ayni Telles, ve Bruma gibi. Cünkü alternatifin yok o pozisyonlarda.
Alternatiflerini cöpe atan, tek enayi kulüp biziz bu Ülke´de. Amrabat´da ayni olay yüzünden gitti.

Sercan Yildirim 20-30 metre top sürebilen tek forveti bu takimin, Umut ile Burak´a nazaran da degisik özelliklere sahip bir oyuncu. Hatta takimda zaten top sürebilen MAX iki oyuncu var su an kadroda.

Forvet alamayan bir takimin, ücüncü forvetini göndermesi, net enayiliktir.

Nerede forvet ? Iki senedir takimin Burak ile Umut´a kalmasi, hem Galatasaray´in hücum zenginligini yok etti, hemde öncelik ile Umut olmasi ile birlikte, iki kalan forvetimizi de piskolojik olarak negatif anlamda etkiledi. Orada en azindan bir ücüncü forvet almak sartti, yada alamiyorsan Sercan kalmasi gerekiyordu. Ayni Telles, ve Bruma gibi. Cünkü alternatifin yok o pozisyonlarda.
Alternatiflerini cöpe atan, tek enayi kulüp biziz bu Ülke´de. Amrabat´da ayni olay yüzünden gitti.

Sercan Yildirim 20-30 metre top sürebilen tek forveti bu takimin, Umut ile Burak´a nazaran da degisik özelliklere sahip bir oyuncu. Hatta takimda zaten top sürebilen MAX iki oyuncu var su an kadroda.

sercan yıldırımın topuk pasları olmasa 2011-2012de samsun ve bursayı yenemeyerek lige yapacağımız tırt başlangıçla süper finalde kadıköye turistik geziye gidebilirdik ama bunu kimse bilmez

sercan yıldırımın topuk pasları olmasa 2011-2012de samsun ve bursayı yenemeyerek lige yapacağımız tırt başlangıçla süper finalde kadıköye turistik geziye gidebilirdik ama bunu kimse bilmez

Sercan gece hayatina bukadar düskün olmasaydi, Galatasaray 2012/2013 yilinda Burak´i almak zorunda kalmazdi.

Ve önemli bir noktaya parmak bastin. Galatasaray´in o sezon pas kombinasyon sonucu attigi golleri izleyen, ne demek istedigini anlayacaktir. ;)

Son düzenleme:
Sercan gece hayatina bukadar düskün olmasaydi, Galatasaray 2012/2013 yilinda Burak´i almak zorunda kalmazdi.

zannetmiyorum burak yılmazın o zamanki fiziksel kalitesi inanılmazdı

sercan rakip ceza sahası civarında buraktan daha kıvrak ve akıllı olsa bile o zamanki burakın fatih terimde yarattığı etkiyi her gün 2 saat ekstra antrenman yapsa bile yapamazdı bence

zannetmiyorum burak yılmazın o zamanki fiziksel kalitesi inanılmazdı
sercan rakip ceza sahası civarında buraktan daha kıvrak ve akıllı olsa bile o zamanki burakın fatih terimde yarattığı etkiyi her gün 2 saat ekstra antrenman yapsa bile yapamazdı bence

Burak iyidi o dönem, ama Galatasaray´in oyun yapisini uymuyordu oyun stili. Sercan verkaclarda, ve kisa paslarda etkili, yeri gelince hizli oynama kabiliyetine sahip bir oyuncu. Bunlar bizim icin önemli meziyetlerdi, ki bunlar Burak´in en büyük eksikleri. Burak´in bu eksikligi, o cok iyi oldugu dönemde bile, Galatasaray´in oyununa ciddi zarar veriyordu.

Hanzo almadı işte forvet şimdide bahane üstüne bahane çıkarıyolar almamak için ben diyorum 3 üde bizim takım ayarında değil sen diyosun forvet var mı sanki ben var dedim ama sercan bizde olsa ne değişirdi hiç bişey sadece 2 oyuncu yerine 3 oyuncu söverdik.Ben telles ve bruma gitmesine özellikle bruma için çok kızdım ama aynı durum değil sercan bizde hiç bir halt yapmazdı brumayla aynı kefeye koyman yanlış.Sezona ön liberosuz başladık sen diyosun 3.forvet sercanı göndermek hataydı sana ne anlatsak boş eveleyip geveleyip konuyla alakası olmayan ne varsa ortaya atıyosun.

Hanzo almadı işte forvet şimdide bahane üstüne bahane çıkarıyolar almamak için ben diyorum 3 üde bizim takım ayarında değil sen diyosun forvet var mı sanki ben var dedim ama sercan bizde olsa ne değişirdi hiç bişey sadece 2 oyuncu yerine 3 oyuncu söverdik.Ben telles ve bruma gitmesine özellikle bruma için çok kızdım ama aynı durum değil sercan bizde hiç bir halt yapmazdı brumayla aynı kefeye koyman yanlış.Sezona ön liberosuz başladık sen diyosun 3.forvet sercanı göndermek hataydı sana ne anlatsak boş eveleyip geveleyip konuyla alakası olmayan ne varsa ortaya atıyosun.

2011/2012 sezonundan Galatasaray´in gollerini izlersin, kombinasyon sonucu attigi gollerde nerdeyse her seferinde, hangi oyuncunun is basinda oldugunu görebilirsin. Sercan´in maclara etki etme ihtimali olan bir oyuncu...

https://www.youtube.com/watch?v=FbCtcVsi8yM

Hamza gidincede forvet yagmadi yani takima. Donk, Linnes gayet Hamza döneminde yapilan transferler ile ayni profilde yer aliyor. 1 ay oldu, hala forvet oyuncusu yok. Hemde Podolski, Burak sakat, ve Umut bunalimdayken, bu durum mevcut. Demekki bir sorunu var kulübün su an ? Bir Niasse´yi bile alamadi adamlar. Fernandao bile altin degerinde olurdu en azindan.

Benim dedigim olay tek bu. Forvet almadan, ben takimdan forvet göndermem. Forvet alinsa bile, ben Sercan yerine, Umut´u gönderirdim.

Kazma diyorsunuz, bir türkü tutturdunuz gidiyorsunuz. Sanki Ümit, Necati, Hakan, Kabze dörtlüsünde kalite mi akiyordu. Öyle yada böyle tamamliyorlardi bir birilerini. O forvetlerin 4ünden ücü, Milli takim regular forveti bile degildi. Hakan Sükür zor ayakta duruyordu artik.

Umut ve Burak´in mental anlamda da cöktügü bu günde, senin onlarin yerine ileriye koyabilecegin bir forvet bile yok.

Son düzenleme:
yazmış bu haftada golünü umut daha iyi vuruyor boş kaleye enazından ultrolar yüzünden yollandı en çok oynayabileceği sezonda

Daha önce de bu herif konusundaki görüşümü yazdım.. sene başındaki hazırlıklarda bizdeki en iyi görüntüsündeydi..

Ama mevzu burak olunca ıslık düşmanı olan şerefsiz ultraprimalar nedense ıslığa boğdular elemanı..

Olay da rakip takımda oynarken bize gol atınca sergilediği abartılı sevinç :) sizin beyninizi mkim..

Son düzenleme:
Daha önce de bu herif konusundaki görüşümü yazdım.. sene başındaki hazırlıklarda bizdeki en iyi görüntüsündeydi..

Ama mevzu burak olunca ıslık düşmanı olan şerefsiz ultraprimalar nedense ıslığa boğdular elemanı..

Olay da rakip takımda oynarken bize gol atınca sergilediği abartılı sevinç :) sizin beyninizi mkim..

Yok ya imza töreninde Bursa taraftarı küfürlü tezahürat yapmış da, o da gülmüş falan. Adam ne diyecekti ki, gol atınca da ne ağlayacak mıydı. Ülkedeki taraftar kafası felaket, insanı futboldan soğutur. Ha Sercan bizi kurtarır kurtarmaz falan tabii ki ayrı olay, saçma olan bakış açısı.

Tekniği Burak ile Umut'un toplamının 10 katı yukarıdaydı. Ama bizim ultra.. taraftarımız yavrum İbra geliyo deyince hiç bir futbolcuyu beğenmediler.

Sercan yavşağının takımda yeri yok sanki sercan olsa takım şampiyonluğa oynuyacaktı komik olmayın umut gibi bişey işte buda bursada 1 2 gol attı diye övmeye başladınız.

Yok ya imza töreninde Bursa taraftarı küfürlü tezahürat yapmış da, o da gülmüş falan. Adam ne diyecekti ki, gol atınca da ne ağlayacak mıydı. Ülkedeki taraftar kafası felaket, insanı futboldan soğutur. Ha Sercan bizi kurtarır kurtarmaz falan tabii ki ayrı olay, saçma olan bakış açısı.

Ülkenin başına ne geliyorsa bu ezik arabesk kültürümüzden dolayı geliyor zaten..

Biz kulüp olarak zaman zaman biraz farklı olsak da ultraprimalar denen güruh o kültürün bayrak sallayanıdır.

Üst Alt