#19 Sercan Yıldırım - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: #90 Sercan Yıldırım

Galatasaray gibi büyük bir takimin Türk forveti olmaliydi. Sercan da bu ülkenin yasina göre en etkili en tehlikeli forveti. Ben Sercan´i kanatta düsünüyorum gerci ama Fatih Hoca bilir. Zaten en önemli silahi sürati ve teknigi. Herkesin hemfikir oldugu gibi, son vurusu yeterli degil, ancak daha 21 yasinda.

Medyaya göre tek sucu Galatasaray´da olmasidir. Kocaman Aykut alsaydi Sercan´i, müthis yetenek diye boy boy haberler yaparlardi. Türk Messi diye pohpohlarlardi. Ben Sercan´a cok güveniyorum. Patlama yapacagina inaniyorum.

kendini futbola verirse FT ile çok güzel yerlere gelir.umarımda öyle olur.yüzümüzü kara çıkarmaz.

Hadi be Aslanim. 2 sezondur seni Galatasarayimizda gørmek istiyordum.

Gøster kendini, cik milli takima, forvet kalmadi.

21 yasinda olmasina ragmen yaklasik 130 maca cikti.

oynadigi maclardada 32 gol atip ve 12 assist vermis.

cenk tosun saglam adamdir,ama öyle fazla özelligi yok.hadi sut teknigi var.ama gecen sene maksimum´da oynadi.

pektemek zaaten düz oyuncularin babasi.ne teknik var ne de baska birsey.iyikide bi 10 gol atmis.

sercan kuskusuz türkiyenin ein büyük yetenegi su an.

sercan´i aguero gibi kullansak türk futboluna yeni bi yildiz kazandirmis oluruz.bundan cok eminim.

21 yasinda olmasina ragmen yaklasik 130 maca cikti.

oynadigi maclardada 32 gol atip ve 12 assist vermis.

cenk tosun saglam adamdir,ama öyle fazla özelligi yok.hadi sut teknigi var.ama gecen sene maksimum´da oynadi.

pektemek zaaten düz oyuncularin babasi.ne teknik var ne de baska birsey.iyikide bi 10 gol atmis.

sercan´i aguero gibi kullansak türk futboluna yeni bi yildiz kazandirmis oluruz.bundan cok eminim.

Yine de Cenk Tosun da gelirse yerli forvet aramayız 5-6 sene.

sercan kuskusuz türkiyenin ein büyük yetenegi su an.

B_d229a188901665f591b3c956fe8a71b3.jpg
B_57a1cc02a960e811650da3ecbda45545.jpg
B_aa6dd621be38bebee8037fcc49ad1abf.jpg

Bu aksam yataga girince, huzur içinden yatabilirim, Sercan'i bizim formanin altinda gordum ya, gerisi bos :) R10 için de geçerli bir duygudur

sercan flash oyuncu olacak, geçen sezon kazım'ı çöp olarak görüyorduk ama bu sezon ilk 11 oyuncumuz oldu. Sercan'da bir aksilik yaşamazsa bu sezon fayda sağlarız.

Üst Alt