1959 öncesi şampiyonlukların sayılması kararının halen açıklanmamış olması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

1959 öncesi şampiyonlukların sayılması kararının halen açıklanmamış olması

Nihat kelinin nabza göre şerbet alacağı belliydi yakın zamanda açıklayacağız yalanlarıyla sezon sonunu getirdi

olmayacak şey zaten yav. fetöcülerin suyu bulandırma çabaları, başta ses çıkaran olmayınca da iyi iş gördü bu sezon bi ara. seneye yine aynı olursak 2. perdesini izleriz.

Bir de bunu kabul etsinler sokağa döksünler herkesi.

Beşiktaşı Galatasarayla kafa kafaya getirsinler, fenerbahçe'nin mutsuzlugunu böyle gidersinler.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kabul edileceği o kadar bariz ki, bunun hazırlığını uzun zamandır yapıyorlar. TFF tamamiyle Ali Koç kontrolünde olan bir kurum artık. Gs'nin seçim gündemiyle uğraşmasını bekliyorlardı kararı açıklamak için.

Yayın gelir paylaşımını filan etkiler , olası bir şerefsizce karar.

O yüzden kabul olma ihtimalinin olmadığını düşünüyorum.

Sokağa dökecek derecede rezil bir karar olur , hükümet izin vermez.

kabul edilecek diye düşünüyorum.

zaten 1-2 ay önceki dönemde bunları sayılmayan şampiyonluk olarak lanse ettiler. dolayısıyla kamuoyuna kendilerine haksızlık yapıldığı düşüncesi aşılandı.

beşiktaş'ın lehine olduğu için ses etmez.

bizde seçim olduğu için güçlü bir itiraz çıkması da zor

Tam seçim zamanı falan açıklanıp error verdirtecekler bize. Kim itiraz edecek, başkan kim, yenı seçilen kim olursa olsun sönük kalacak derken cortlayacaz. Şu an plan program içinde değillerse bende bişey bilmiyorum.

Son düzenleme:
Ayrıca tazminat mevzusu da var bir sürü takım başvurdu devletin kasası açılır muhtemelen 10 milyar dolar falan kaldığı söyleniyor merkez bankasında gençlere goztepe ye eskisehir demirspora falan 1 er milyar dolar verdiler mi bu iş tamam.

Üst Alt