1982-83 Sezonu Türkiye Kupası Finali | Mersin İY 1-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

1982-83 Sezonu Türkiye Kupası Finali | Mersin İY 1-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Cevap: 1982-83 Sezonu Türkiye Kupası Finali | Mersin İY 1 - 2 Fenerbahçe

Kimse Mersin İdman Yurdu'nun 28 yıldır neden finale çıkamadığını sorgulamıyor varsa yoksa Fenerbahçe'nin alamaması :)

İzleyebileceğim bir kadro var mı elinizde ? :p:)

Bu maç oynandığı sene Maradona henüz genç bir yıldız adayıyken şimdi 50'sinde fazla kilolarıyla uğraşan bir antrenör konumunda :)

Bu kupayı degerli yapan Mersin idman yurdudur :D:D

Yula'dan sonra bir tane daha junior Selçuk bulamadılar mı? Bulsunlar belki 30 yıl aradan sonra tekrar kupayı alırlar.

Cevap: 1982-83 Sezonu Türkiye Kupası Finali Mersin İY 1 - Fenerbahçe 2 (Maç Devam Edi

1982 - 83 sezonunda Azize :asd:

120h7is.jpg

Yapmayın yahu. 82-83 'te ben ilkokul 4 'te imişim.

Ben bu resimdekinden büyüktüm o zamanlarda. Aziz başkan benden 50 yaş:eek: kadar büyük birde. :)

Cevap: 1982-83 Sezonu Türkiye Kupası Finali | Mersin İY 1 - 2 Fenerbahçe | Maç Sonucu

o zamanın mersinli yöneticileri ve futbolcuları şu anda ne halledir acaba :D

Cevap: 1982-83 Sezonu Türkiye Kupası Finali | Mersin İY 1 - 2 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Bu ilkokul önlüklü resim olayı fake sanırım.5.sınıfa giden biri 12 yaşında oluyor.28 de koyunca üzerine 40 yapıyor.Aziz en az 50 yaşında var sanırım.Yazık la bu çocukla bu kadar dalga geçildi :)

fake tabii :D azizin ilkokul çağında renkli foto mu vardı ? Aziz 58 yaşında, fener türkiye kupasını aldığında aziz 31 yaşındaydı..

ama o da beni benzete benzete bu muşmulaya mı benzettiniz gibi bir tribiyle poz vermiş :D

Tribünlerde Fred Çakmaktaş ve Barney Moloztaş'ta var.Hatta Fener'in amigosu Barney'nin oğlu imiş.

Maça onur konugu olarak Ceasar geliyor, en yakın arkadaşı Brütüsle!

Üst Alt