1997-1998 Sezonunun Tekrarına Hazır Mısınız? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

1997-1998 Sezonunun Tekrarına Hazır Mısınız?

Şampiyon olursak da bütün şampiyonlar arasında ilk yarıda en kötü performansı gösteren şampiyon olabiliriz.30 puan bile göremeden bitiriyoruz ilk yarıyı.

Benim bildigim ekibimiz Goztepe ve Alanya deplasmanlarini puansiz atlatarak havluyu atar.

Şampiyon olacaksak kazanmak zorunda olduğun maçlar. Kara kışta Erzurum maçı bu ikisinden daha zor. Çok sert takımlar değil. Biri 2 aydır serbest düşüşte. Diğeri de ilk 5-6 maçtan sonra saçmalayan defansif oynatmayan Sergen'in elinde, sert olmayan bir deplasman.

Şu var iç saha da tek puan kaybetme lüksü kalmamıştır takımın. İsterse biri gelip M.City formu tutsun bize gelirken, yenmek şart.

Deplasmanlarda bu sene geçen yıla göre daha derli topluyuz skor olarak olmasa da oyun olarak. Tam kadro olup, iyi golcü ve stoper takviyesi ile daha dengeli bir oyun bulabiliriz diye umuyorum.

Engellediğimiz bir mikroorganizmanın keşke açtığı konuları da görmesek.

Hastalıklı beyninden kurtulamıyorum hiç bir yerde.

Öğlenine GSStoreu dağıtan Tsnin bugün maçı kazanmasını isteyen birinden de fazlası beklenemezdi.

Ligi alirsak: ft qral
2. olursak: bu yonetimle anca bu ft qral
3. olursak: daha iyisi olabilirdi ama hoca bu takimi adam edebilecek tek kisi
4. olursak: hocanin arkasindayiz, gelecek sezon daha da cok arkasinda durmaliyiz
5. olursak: ft'den iyisi mi var?
6. olursak: ft istifa

Taraftar 5.lige razi iken bu basik anlamsiz.
Mancini'de zaten liderlik vasfi yok

Şampiyon olacaksak kazanmak zorunda olduğun maçlar. Kara kışta Erzurum maçı bu ikisinden daha zor. Çok sert takımlar değil. Biri 2 aydır serbest düşüşte. Diğeri de ilk 5-6 maçtan sonra saçmalayan defansif oynatmayan Sergen'in elinde, sert olmayan bir deplasman.

Şu var iç saha da tek puan kaybetme lüksü kalmamıştır takımın. İsterse biri gelip M.City formu tutsun bize gelirken, yenmek şart.

Deplasmanlarda bu sene geçen yıla göre daha derli topluyuz skor olarak olmasa da oyun olarak. Tam kadro olup, iyi golcü ve stoper takviyesi ile daha dengeli bir oyun bulabiliriz diye umuyorum.
olmayacaz?

@Alpay Asma sayisali tutturdugunu ama kuponu yatirmadigini iddia ediyordu bunu da tutturur mu?

@Keramettin TANRIVERDİ
Onun da koca 1 yalan olduğunu ispatlamıştım hatırlarsan

Bahsettiği rakamların kazandığı bir hafta yok sayısalda

Sanırım şizofrenik bir birey sene sonu şampiyon olduğumuza da kendisini inandıracaktır ya da ne bileyim biz haketmiş oluruz ama haksızlıkla olamamış oluruz falan.

Şampiyon olma ihtimalimiz gayet var, başşak veya ts gözümü zerre korkutmuyor. Esas tadımı kaçıran yönetim ve hocanın formsuzluğu. Devre arasını iple çekiyorum bakalım napacaklar.

Üst Alt