2 Aşama 6 Maddede Çözüm | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2 Aşama 6 Maddede Çözüm

1. Aşama

1. Sezon sonuna kadar Taffarel ile devam
2. Mayısta Kongre
3. Alman Hoca ile anlaşan yeni yönetim(Favre + Tayfun)
4. Maaşları büyük oranda aşağı çekecek yenilenme
5. Cezalı sezonda tüm gücümüzle şampiyonluk yarışı

2. Aşama

1. Tüzük değişikliği ile üyelik şartlarının değişmesi
2. Liseye ismin telif hakkının ödenmesi ile yolların ayrılması

1. Taffarel ile devam yanlış olur
2. Seçim olsa da umudum yok. Yine birini musallat ederler
3. Alman Hocalardan Favre ve Tayfun bu ülkeye/takıma extra large gelir.
4. Maaşı çeksek yine o para bize değil birilerinin cebine girer. O yüzden bence gerek yok.
5. En az 3 sezon yarışacak düzeye gelemez bu takım.

İkinci aşama çok zor hatta imkansız.

1-Memnun değilim
2-Orta doğuya barış gelir, lise ile kulüp ayrılmaz yani kısaca imkansız. Şunu desen tamam üyelik şartlarının kolaylaştırılması vs.

----------------------------xxx başkan-------------------------------
Avrupadam sorumlu yönetici-----Haldun Üstünel-Ali Sabancı-Adnan Öztürk
Türkiyeden sorumlu yönetici-----Saffet Ulusoy-Ali Dürüst
Amatör şubeler yöneticisi--------Hakan Üstünberk-Ahmet Dedehayır

Başkan kim olur bilmiyorum ve yönetim kurulu güçlü olmalı..Ali Dürüst olabilir ama kabul etme gibi.

----------------------------xxx başkan-------------------------------
Avrupadam sorumlu yönetici-----Haldun Üstünel-Ali Sabancı-Adnan Öztürk
Türkiyeden sorumlu yönetici-----Saffet Ulusoy-Ali Dürüst
Amatör şubeler yöneticisi--------Hakan Üstünberk-Ahmet Dedehayır

Başkan kim olur bilmiyorum ve yönetim kurulu güçlü olmalı..Ali Dürüst olabilir ama kabul etme gibi.

Başkan Cemal Özgörkey
2. Başkan Ali Dürüst
Asbaşkan A.Albayrak

Benim daha önce de getirdiğim çözüm önerim önümüzdeki min. 2 max. 5 seneden hiç bir şey beklemeden, sadece sakin,kararlı ve doğru hamlelerle yapılanarak geçirmek.
Bir nevi detoks.

Bunun için doğru isimler şart tabi, teknik ve idari kadronun baştan ayağa yenilenmesi gerekiyor. Bu arınma sürecinden de tüm camianın bilgisinin olması gerekiyor tabi ki.

Kurtulus hemen olmaz ama planli bir sekilde halledilmesi lazim.Oncelikle su kadroda ne kadar yerli varsa gerekirse bedavaya hepsini satacaksiniz.1 milyon euronun ustunu isteyen hicbir yerli futbolcuyla anlasmicaksin.Hele anadolu topculari icin en fazla 500 bin euro limit konulmali.Ayiptir arkadas bir halt etmeden yillik 2-3 milyon eurolari boyle yerli coplere veriyoruz.Avrupada 200 bin euroya oynayan canavar gibi topcular var gidin alin koyun sahaya.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mayıs geç çok geç en geç nisan ortası. Geçen sene ekiplerini kurmuş adamlar için gayet yeterli bir sure olur 1.5 ay var

Son düzenleme:
Üst Alt