2. Başkan Işın Çelebi Oldu ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2. Başkan Işın Çelebi Oldu !

Cevap: Son Dakika | 2. Başkan Işın Çelebi Oldu !

tribundergi Tribun Dergi

Galatasaray'in yeni NIKE formasi 5 Subat'ta cikiyor. Forma analizi yarin Footballove Blog'da ...

bu kadar erkenmi yaw

bu cesaretini adnan sezgin içinde göstermeni ve haldun üstüneli'de geri getirmeni diliyorum bay adnan polat

Kimsenin kimseyi hançerlediği yok dostlar, rahat olun. :) Yönetimin acz içinde olduğunu ve değişmesi gerektiğini düşünen bir adamın yapacağı hareketi yaptı Helvacı. Kendinizi kandırmayın, azıcık gözünüzü açın. Burada aylardır "yönetim istifa" çığırtkanlığı yapanlar, yönetim istifa etmeyince aksiyon alan Helvacı'yı asmaya çalışıyorlar. Bilinçsizlik kötü birşey valla.

Kimsenin kimseyi hançerlediği yok dostlar, rahat olun. :) Yönetimin acz içinde olduğunu ve değişmesi gerektiğini düşünen bir adamın yapacağı hareketi yaptı Helvacı. Kendinizi kandırmayın, azıcık gözünüzü açın. Burada aylardır "yönetim istifa" çığırtkanlığı yapanlar, yönetim istifa etmeyince aksiyon alan Helvacı'yı asmaya çalışıyorlar. Bilinçsizlik kötü birşey valla.

Helvacı bu hareketi ilk defa yapmadı yalnız. Adnan Polat yurtdışındayken de biz onsuz kararlar alabiliriz tarzı açıklamalar yapmıştı.

Gözümüzü tam açmak lazım. ;)

Helvacı aylardır asılmak isteniyor zaten Polat'la ilgisi yok :)

Helvacı bu hareketi ilk defa yapmadı yalnız. Adnan Polat yurtdışındayken de biz onsuz kararlar alabiliriz tarzı açıklamalar yapmıştı.

Gözümüzü tam açmak lazım. ;)

Tüzükte, başkanın yokluğunda 2. başkan başkanın yetkilerini kullanır diyor. Helvacı'nın o dönem yaptığı tüzüğe uygun bir hareketti. Toplantı yapılması gerekliliğini hissetmişse yapmıştır. Başkan olsun olmasın.

Ayrıca başkan da sanki çok önemli transfer görüşmeleri için yurtdışındaydı. :) Tatile gitmeseymiş maç öncesi. Hangi başkan takımının maçı oynanırken tatile çıkıyor?

Hayırlı olsun isin celebi görevini layikiyla yapan bi kac yöneticiden biri sevindim bu karara

Boşver Mert.

Arkadaşın hocası Helvacı.Tanıdığı yani. Ne desek boş.

:) Şimdi anlaşıldı.

Tüzükte, başkanın yokluğunda 2. başkan başkanın yetkilerini kullanır diyor. Helvacı'nın o dönem yaptığı tüzüğe uygun bir hareketti. Toplantı yapılması gerekliliğini hissetmişse yapmıştır. Başkan olsun olmasın.

Ayrıca başkan da sanki çok önemli transfer görüşmeleri için yurtdışındaydı. :) Tatile gitmeseymiş maç öncesi. Hangi başkan takımının maçı oynanırken tatile çıkıyor?

Tek cümleyle geçiyorum o zaman sana, tüzükte başkanın haberi olmadan, başkanın yetkileri kullanılabilir deniyor mu? Denmiyor.

Galatasaray etiğine de uymuyor. Bu kadar basit. :)

Alkan, Mehmet Helvacı akraban mı? Hayır, akrabansa küfürlerime ve yaptığım hakaretlere özen göstereyim. Çünkü haysiyetsiz herife gece gündüz 2 posta sallıyorum da. Sıkıldıkça, adını gördükçe hem de.

Alkan, Mehmet Helvacı akraban mı? Hayır, akrabansa küfürlerime ve yaptığım hakaretlere özen göstereyim. Çünkü haysiyetsiz herife gece gündüz 2 posta sallıyorum da. Sıkıldıkça, adını gördükçe hem de.

Akrabam değil, tabii ki sallayabilirsin, rahat ol. İstediğin gibi, özgürce küfür et kardeşim. Ben de bayağı salladım zamanında, ama Galatasaray'ı yöneten diğer haysiyetsizleri gördükçe şimdi adamı daha iyi anlıyorum. :) Özellikle başkanı gördükçe ben de bayağı bir sallıyorum. Rahat olun beyler, herkes istediği herkese sallayabilir, küfür edebilir elbette. Burası özgür bir ülke. :)

Ama belirtmeden geçemeyeceğim, bilinçsizlik kötü şey. :)

Üst Alt