#2 DeAndre Yedlin - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yaptığı faul son derece salakça bırak kardeşim atsın adam golü sen kırmızı gördün maç bitti bu sefer.Tabi bu herife gelene kadar eleştirilecek trilyon tane faktör var.

Yedlin'den bağımsız olarak; EPL'de oynama mevzusunu biraz fazla mı abartıyoruz acaba? Orta ve alt sıralardaki takımlarda vasat bile diyemeyeceğimiz bir sürü oyuncu var.
Yok olur mu EPL de oynadıysa direkt 11’e yazılıp üstüne kulübün anahtarı verilmeli buradakilere göre. Hiç uyuma, doğru oyuncu tipi olup olmadığına bakmak yok. Bu adam defans yapmayı bilmiyor. Hızı ile idare ediyor o kadar. 3-5-2 hücum bek olur en fazla. Kayseri maçında kazanmamıza rağmen yazdım, bugün Taylan da yoktu kademesine yardıma gelecek. Luyindama zaten kötü en az bunun kadar.

Bize mi denk geldi bu yani
Tamamen rakiplerin sosyal medya algısının başarısı. O mecrada da eziliyoruz. Adamlar öyle bir algı yapıyor ki her hafta hakemler ile 12 kişi oynuyoruz üstelik çoğu zaman hakemden zarar gören biz olmamıza rağmen. Başka takım başka maç olsa var hakemi niye kart göstermedin diyerek müdahale etmez. Ama adamlar biliyorlar ki müdahale etmeseler 1 hafta linç yiyecekler. Medya ve sosyal medya da

Aynen öyle.
Takim cökmüs zaten ilk yari böyle bitince. Yedline varana kadar sarrachi emrek sorgulamak lazim.
Reis ben zaten hayatımda böyle bir takım dizilişi görmedim.Maçın ilk yarısını dikkatlice izleyin.Saracchi'nin önünde oynayan oyuncu yok resmen.Rizenin sağ bekinin önü 30 metrede boş.Saracchi gelirse atağa sol kanatta bizim oyuncu gözüküyor.Gelmezse orta sahaya kadar sol taraftan basan yok.Böyle takım mı olur?

Reis ben zaten hayatımda böyle bir takım dizilişi görmedim.Maçın ilk yarısını dikkatlice izleyin.Saracchi'nin önünde oynayan oyuncu yok resmen.Rizenin sağ bekinin önü 30 metrede boş.Saracchi gelirse atağa sol kanatta bizim oyuncu gözüküyor.Gelmezse orta sahaya kadar sol taraftan basan yok.Böyle takım mı olur?
Kanatsiz oyun iste, karsi tarafi tehtid edcegine rakipe bos Alan birakiyorsun.

Kanatsiz oyun iste, karsi tarafi tehtid edcegine rakipe bos Alan birakiyorsun.
Çift santrafor oynayacaksak 4-4-2 oynamamız lazım dedim.Fark yeriz dediler forumda.Oynamadın da noldu yine 4 yedin.İlle de ben 4-3-1-2 oynayacam diyorsan Santraforlardan biri savunma arkası koşu yapacak sprinter olmalı orta sahadaki üçlüden savunma arkası paslar atılmalı.Biz de hem orta sahada hem santraforda o tarz oyuncu yok.O zaman ne yapmamız gerekiyor çift santrafor oynamak için Leş Emre akbaba'yı kenara koyacağız.4-4-2 yapıp kanatlara onyekuru-kerem yapacağız.Orta sahada emre k.-etebo-taylan-gedson dörtlüsünden ikisi oynayacak.Futbol bu basit yani öyle dünyayı yeniden keşfetmiyorsun.Bana göre ideal taktik 4-2-3-1 olmalı mohammed tek ileri uçta arkasında gedson sol da onyekuru sağda kerem arkalarında taylan etebo oynamalı.

Çift santrafor oynayacaksak 4-4-2 oynamamız lazım dedim.Fark yeriz dediler forumda.Oynamadın da noldu yine 4 yedin.İlle de ben 4-3-1-2 oynayacam diyorsan Santraforlardan biri savunma arkası koşu yapacak sprinter olmalı orta sahadaki üçlüden savunma arkası paslar atılmalı.Biz de hem orta sahada hem santraforda o tarz oyuncu yok.O zaman ne yapmamız gerekiyor çift santrafor oynamak için Leş Emre akbaba'yı kenara koyacağız.4-4-2 yapıp kanatlara onyekuru-kerem yapacağız.Orta sahada emre k.-etebo-taylan-gedson dörtlüsünden ikisi oynayacak.Futbol bu basit yani öyle dünyayı yeniden keşfetmiyorsun.Bana göre ideal taktik 4-2-3-1 olmalı mohammed tek ileri uçta arkasında gedson sol da onyekuru sağda kerem arkalarında taylan etebo oynamalı.

Eh gelde Sen onu tdmüze anlat.
Ben gecen maclar dedim bunu ayni tarz forvetlerle cift forvet oynatamasin.
Olsa olsa muhammet ogulcan olurdu.
Burda ogulcan orta saha forvet köprüsünü olusturacakti.

Mariano dan sonra bu da fos çıktı. Keşke garip reis kalsaydı. Bugün mesala sarı kartı varken o faulü yapmazdı.
Mariano ile bunun ismi ayni cumlede bile gecmemeli. Mariano fena performans vermedi ozellikle geldigi ilk sene ve sonraki sene. Son sene yas ve yasadigi bir kac sakatlik sonrasi dustu. Ilk sene gayet iyi performans vermisti.

bu transferin mantığını çözen beri gelsin
-genç değil
-ileride satalım para kazanalım çıkmaz.
-ortalama bir oyuncu, defansı 0

nedir yani bu transferin hikmeti? scout scout deniyor bir tane 1-2 milyona birilerini ayarlardı en azından ona atardık zarı
kendisi de mls'e dönsün bence. orada iyi para yapar. sağ açık falan oynar. avrupa futbolunda işi zaten yok da bizim gibi taşra liglerinde de zaman kaybetmesine gerek yok

Üst Alt