#2 DeAndre Yedlin - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Orta sahada baskın olmayan takımsan tabi ki sırıtır herif.
Adam geçen sene neyse bu sene de aynısı ne bekleniyor ki bize geldi diye +9 bonus mu kazanmalıydı

Bir daha bizim takıma Epl'den gelen transfer istemiyorum

Başlıcam Epl görmüş muhabbetine

Rezil bir herif işte

Beğenmediğimiz Şener ikinci 45 dakikada yapamadığını yaptı

1,15 milyon maas alacak ve 2 sene sözlesmesi var tek. Bunu bir MLS takimina kitleyemezmiyiz? Adam halen milli oyuncu, ve bunu alana Falcaou hediye verelim

Bir daha bizim takıma Epl'den gelen transfer istemiyorum

Başlıcam Epl görmüş muhabbetine

Rezil bir herif işte

Beğenmediğimiz Şener ikinci 45 dakikada yapamadığını yaptı
EPL den bize gelen adamlar kötü değildi ama Yedlin olmadı. Dediğin gibi Şener bile daha iyi pozisyon aldı

Eboue, Podolski, Elmander, Denayer, Kewell, Fernando hepsi EPL den geldi

SM-G770F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

geldiğinde umutluydum ama newcastle'ın neden 4.sağ bek yaptığı belli oldu. Birde adamın galiba 3 sene daha sözleşmesi var. Umarım seneye toparlar yoksa sıkıntı

herif sakatlıktan geldi. zaten çok maharetli herif değil de o sıkıntıyla oynamak da kolay değil. maaşı da çok değil zaten, hiç memnun kalınmazsa elden çıkartılabilir. omar kadar hayal kırıklığı yaratmadı bende.

Aklım almıyor arkadaş.Hiçmi izlemediniz bu adamı.
nasıl alınır arkadaş nasılllll..Allah aşkına birisi anlatsın..Bu takıma birisi kötülük yapacak olsa bu adamı transfer ederdi.Defansı zayıf ama defansının zayıf olmasının nedeni gerçekten gerizakalı olmasından kaynaklanıyor. Yoksa bu fizikle, atletik yapısıyla çok güzel defans yapabilir. Ama adamda futbol zekası yok.

Bu adamın piyasası var mı?
Ruhsuz, savruk ve yeteneksiz bir oyuncu. Omar dönmeyecekse sağ bek arayışına başlanmalı.

Üst Alt