#2 DeAndre Yedlin - Sayfa 87 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Takimdaki acik ara en aptal futbolcu bu bence. Kac defa topla bulustu sag kanatta, her defasinda topu yerden ve havadan rast gele ceza sahasina yolladi.

Halbuki kafasini kaldirip bir etrafina baksa bombos pas istasyonlari vardi.

nagatomo'nun cigeri söndügünden ileri gidip sürekli geriye pas veriyordu ama bu arkadasin bi tane isabetli ortasi yok. adam aldigi toplarin %70ini geriye veriyor. mecbur kalmadikca pas atmiyorlar buna. ic saha maclarinda hic cikmiyor.

bu adamin özgüveni niye böyle yerle bir oldu?

nagatomo'nun cigeri söndügünden ileri gidip sürekli geriye pas veriyordu ama bu arkadasin bi tane isabetli ortasi yok. adam aldigi toplarin %70ini geriye veriyor. mecbur kalmadikca pas atmiyorlar buna. ic saha maclarinda hic cikmiyor.

bu adamin özgüveni niye böyle yerle bir oldu?
Kariyerinin emeklilik dönemini yaşadığı için olabilir diye düşünüyorum buradan sonra gideceği yer Amerika olacak o yüzden bizi çok salladığını düşünmüyorum

Bunu kim topçu yapmış yav.

Basketbol'un, American Football'un, Beyzbol'un, Hokey'in en popüler spor dalları olduğu ülkede bu yeteneksiz niye futbola yönelmiş.

Halen bu futbolcu denen kazma herif yerine 1 tane devşirme adam bulamadık 8 numarayı 6 ya çekip oynatırlar 10 numarayı 8 e çekip devşirme yapanlar Yedlin denen adamı 90 dakika bizlere izlettiriyorlar ne orta açabiliyor ne pas verebiliyor ne de geri koşabiliyor ama her hafta 11 başlıyor git alt yapıdan çocuk koy bundan iyi oynar en azından 1 isabetli orta açar gol attırır Galatasaray tarihinin en balon sağ beki olabilir Tarık Çamdal bile bundan daha iyiydi

Yeteneksiz olabilir taktik bilmeyebilir hadi kabul edebilirim de bu adamin IQ’su düşük.Bazi yaptigi seyleri anlamlandiramiyorum.Ruh sagligi yerinde degil gibi macin icinde.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt