2 Gol de Bayrağa Takıldı! | Manisa - FB


Cevap: 2 Gol de Bayrağa Takıldı! | Manisa - FBKızların maç izlemesi de güzelmiş:) Ofsayt diye kesiliyor gol çılgınlar gibi seviniyorlar 1 tanesinin aklına da yan hakeme bakmak gelmiyor:D Demek 2-2 faciasında bunlar stadyumda olsaydı anca eve gidince öğrenirlerdi şampiyon olamadıklarını.
 
Cevap: 2 Gol de Bayrağa Takıldı! | Manisa - FBBüyük ihtimal stadyumdakiler maçı kazandık diye çıktılar. Oyuncular itiraz ederken bile herkes hala seviniyordu ki oyun da başlamadan maç bitti zaten.Bu arada pozisyon temiz gol. Manisa'nınki için aynı şeyi bu kadar net söylemek mümkün değil ama ofsayt kaldırılmasa kimse bir şey diyemezdi. (gerçi bunlar derdi yine, ağlamaya alıştıkları için).İşin garip tarafı (aslında doğal hale geleni) bu Şansal Bey temiz futbol, hakem hatası tartışılmasın, marka değeri gibi cümleler zırvalar durur ama dün maçtan sonra FB maçı için ilk cümlesi "Semih'in son dakika golü ve Manisa'nın attığı gol tartışmalı" idi. Sonrasının bıraktım izlemedim ne yaptılar.Daha ilginç olan, adamlar sahayı bastı, gazetecileri dövdü, maçı yarıda bıraktı. En az 5 maç tarafsız sahada seyircisiz oynanması gereken bir ceza olması gerekirdi zaten 2 maç verdiler. Bu da yetmedi, seyircisiz olacak maça "bedava bilet" ile 40bin kişi doldurdular!! Bundan sonra kimi engelleyebilirsin sahaya girmemesi için!?!?Yetmiyor, bunlardan tekme tokat dayak yemiş gazeteciler bu iş için TFF'nin MAA'nın gurur gecesi falan diyorlar. Bir Allah'ın kulunun aklına gelmiyor, bu adamlar sahayı basıp maçı yarıda bıraktı, gazetecileri tekme tokat dövdü. Bu işlerin cezası yok mu diye?
 
Cevap: 2 Gol de Bayrağa Takıldı! | Manisa - FBLig Tv bilicanın ayağının ucuna çekmemiş çizgiyi neden acaba?:)
 
Cevap: 2 Gol de Bayrağa Takıldı! | Manisa - FB16046.jpg
Top oyuncunun ayağından çıktıktan sonra ofsayt çizgisini çekmişler sanki. :melek:
 
Cevap: 2 Gol de Bayrağa Takıldı! | Manisa - FBBu videodan benim gördüğüm kadarıyla manisanın pozisyonu ofsayt, fb'nin pozisyonuda temiz gibi geldi ama fenere golü vermediler üzüldün mü desen hakları yenmiş ama zerre üzülmedim...Namusuyla futbol oynamayan takımlara yapılan haksızlıklar zerre üzmüyor beni
 
Cevap: 2 Gol de Bayrağa Takıldı! | Manisa - FBBilica'nın parmak uçlarından değil topuğundan çekmeleri lazım çizgiyi. Öyle bile ofsayt gibi duruyor işin aslı ama bu adamların ne kadar art niyetli olduğunun göstergesi bir ayrıntıdır!
 
Cevap: 2 Gol de Bayrağa Takıldı! | Manisa - FBYigit'in pozisyonu ofsayt degil. Cizgi kesinlikle yanlis. Bilica'nin kasapca hareketlerine bi Penalti calamadi serefsiz Hakem.
 
Cevap: 2 Gol de Bayrağa Takıldı! | Manisa - FBlimonata gibi havada Kadıköyün göbeğinde bedava maçta 52 bin full çekememişler.Bu şikeci takım günbegün popülarite erozyonuna uğruyor.
 
Üst Alt