2.GSCimbom Football Manager | ŞAMPİYON ALPER ÖNAL ! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2.GSCimbom Football Manager | ŞAMPİYON ALPER ÖNAL !

Cevap: 2.GSCimbom Football Manager | Yarın saat 16.00'da maçlar başlıyor !

Başlığa bak Kemal.

Anket eklendi bu arada.

Ahahaha herkes kendine oy vermiş. Tam eyw Mert beni favori görmüşsün dicektim ki herkese oy vermiş Mert meğersem :D

Mert, ilk maç için başka kadro versem sana onu uygular mısın? :) Arsenal maçına 4-4-2 çıkmam pek uygun olmayacak. :D 4-5-1 fln yapıp yolluyorum sana.

Çok ofansif bir dizilimle çıkıyoruz Liverpool karşısına. Gazamız mübarek olsun. Dünya'ya güzel futbolu tekrar hatırlatacağız, ofansif futbolun ne demek olduğunu göstereceğiz. 3 Sambacımız, bir kanca burunlu İsveçlimiz ile gönülleri fethedeceğiz!

Barça - Real - Galatasaray

Barça - Real kadroları güçlü olduğu için çekişir, Galatasaray da iyi transferler yaptı tabii :eek:

Çok ofansif bir dizilimle çıkıyoruz Liverpool karşısına. Gazamız mübarek olsun. Dünya'ya güzel futbolu tekrar hatırlatacağız, ofansif futbolun ne demek olduğunu göstereceğiz. 3 Sambacımız, bir kanca burunlu İsveçlimiz ile gönülleri fethedeceğiz!

Başarılar reis ilk maçta.Ben taktiği maça göre değiştiren bir adamım fazla ofansif oynarsan seni dağıtma olasılığım yüksek.:asd:

Bu arada 16:00'da maça yetişemem ben.Biraz daha ileri alsak saati?

Objektif olarak Barca'ya oy verdim ama benim takımım da o kadar hafife alınacak bir takım değil, Juventus'a yazık olacak. :)

Başarılar reis ilk maçta.Ben taktiği maça göre değiştiren bir adamım fazla ofansif oynarsan seni dağıtma olasılığım yüksek.:asd:

Bu arada 16:00'da maça yetişemem ben.Biraz daha ileri alsak saati?

Valla hiç değiştirmicem taktik be kaptan. Güzel futbolu aşılamak istiyorum Dünya'ya. İzleyenler ibret alsın yeter bize :)

Geçen turnuvada Yarı Final oynamıştım.

Bu turnuvada hedef Final.

Üst Alt