2.Lig 18/19 Play-off Finali | Sakaryaspor 0-2 Karagümrük | MS | 28 Mayıs | TRT Spor - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2.Lig 18/19 Play-off Finali | Sakaryaspor 0-2 Karagümrük | MS | 28 Mayıs | TRT Spor

keciörengücü
menemen
fatih karagümrük

pttye cikanlara bak hepsi köy takimi
Diğerleri neysede Karagümrük'ü küçümseyenleri gerçekten anlamıyorum. Karagümrük tarihi olan köklü bir kulüp. Açın geçmişine bakın ne zaman kurulmuş kimler oynamış neler yapmış bakın. Köy takımı demek yakışmıyor.

Başakşehirle falan karşılaştırmayın

Karagümrük'ü küçümseyenler olmuş. Burası çok eski bir kulüp. Zaten semt olarak Türkiye'nin ilk semti. Fatih Sultan ilk buraya adım atıyor. Kulüp olarak da uzun süre süper ligde yer aldık. Kulüp maddi zorluklar yüzünden amatöre düşmüştü. Sonra holigan taraftarımız sağ olsun bir süre kapalı kaldı. Ait olduğumuz yere doğru gidiyoruz. Zaten birçok futbolcu buradan çıkma. Baba hakkı, Abdülkerim, Oktay gibi. Umarım boş taraftarı arındırırlar kulüpten. Renk getireceğiz liglere.

Karagümrük'ü küçümseyenler olmuş. Burası çok eski bir kulüp. Zaten semt olarak Türkiye'nin ilk semti. Fatih Sultan ilk buraya adım atıyor. Kulüp olarak da uzun süre süper ligde yer aldık. Kulüp maddi zorluklar yüzünden amatöre düşmüştü. Sonra holigan taraftarımız sağ olsun bir süre kapalı kaldı. Ait olduğumuz yere doğru gidiyoruz. Zaten birçok futbolcu buradan çıkma. Baba hakkı, Abdülkerim, Oktay gibi. Umarım boş taraftarı arındırırlar kulüpten. Renk getireceğiz liglere.

Eywah

Karagümrük zengin kulüp mü yaw ?

Heriflerde Mehmet Batdal,Barış Özbek,Erkan Zengin,Turgut Doğan felan var.Maçın belli bir bölümünü izledim.Açıkçası Sakaryalı topçular boştaki adama pas yapmaktan acizler,buralara kadar gelmeleri bile mucize.Sarıyer maçında da aynı basit hataları yapmışlardı

Berk İsmail fena değil yalnız mücadeleci yapısını beğeniyorum zaten kanımca Sakarya'da ki tek ilgi çekici topçu olabilir.Bizim kalitemizden uzak ama Züper ligden bir takım alacaktır

Üst Alt