2. Lig Maçlar ve Analiz Başlığı - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2. Lig Maçlar ve Analiz Başlığı

Bu arada Uşakspor dün şampiyon olarak 2.lige çıktı. Şehir takımlarının artması güzel. Aydın'ın iki takımı Aydınspor 1923 ve Nazilli aynı gün küme düştü. Onlar için acı bir gün olacaktır.

Sizi bütün içtenliğimle kınıyorum; saygılar.

Şahsımı üzen bir post oldu Mustafa Bey :(

Zaten Afyon'a yenilirseniz üzerinize çıkıyor Afyon, bari Menemen atsın da siz yerseniz Menemen çıksın. Siz atarsanız zaten Menemen atsa bile siz çıkıyorsunuz.

İki maçın da berabere bitmesi size yarıyor tabi, iki maçta da gol olmamasını kovalıyorsanız çıkmayın zaten bir üst lige deyip klasik bir cümleyle mesajımı sonlandırıyorum.

bilmeyenler icin söyliyeyim menemen dedginiz takım fenerin yanşubesi altyapı takımı gibi bisey arması forma rengi kulüp yöneticileri filan hepsi azizin adamları,fener bunlara maddi destek veriyor bilginiz olsunda sonra kim bunlar demeyin

Şahsımı üzen bir post oldu Mustafa Bey :(

Zaten Afyon'a yenilirseniz üzerinize çıkıyor Afyon, bari Menemen atsın da siz yerseniz Menemen çıksın. Siz atarsanız zaten Menemen atsa bile siz çıkıyorsunuz.

İki maçın da berabere bitmesi size yarıyor tabi, iki maçta da gol olmamasını kovalıyorsanız çıkmayın zaten bir üst lige deyip klasik bir cümleyle mesajımı sonlandırıyorum.

Sizi üzdüysem ben de üzülürüm.

Son 4 yıldır ligin ucundan dönüyoruz. Penaltılarla veriyoruz şampiyonluğu. Birinci ligi kaldıracak stadımız yoktu diye şike yapıyorlardı son maçta eminim. Bu sene stat tamamlanıyor ve her şey güzel giderken son maçta şampiyonluk vermek beni üzer. Beraberlikle de olsa şampiyon olmak istiyoruz :)

Sizi üzdüysem ben de üzülürüm.

Son 4 yıldır ligin ucundan dönüyoruz. Penaltılarla veriyoruz şampiyonluğu. Birinci ligi kaldıracak stadımız yoktu diye şike yapıyorlardı son maçta eminim. Bu sene stat tamamlanıyor ve her şey güzel giderken son maçta şampiyonluk vermek beni üzer. Beraberlikle de olsa şampiyon olmak istiyoruz :)

Hatay'ın çıkması beni üzmez, güzel maç izlenecek bir stad da geliyorsa Hataylılar adına sevinirim.

Hayırlı olsun. Atamın sevdiği son kalesi İzmirimizin bir efsane takımı olan Altay ptt ligde.
İnşallah yakında super ligde görürüz

Oh bee. İki istediğim takım Altay ve Hatay 1.ligde. Hatay senelerdir yatırım yapıyordu sonunda beklediğini buldu.

Üst Alt