2. Lig Maçlar ve Analiz Başlığı - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2. Lig Maçlar ve Analiz Başlığı

gectigimiz sezonlarda 2. ve 3. lige kiraladigimiz topculara baktim (kupa maclari dahil), cok fazla alt liglere göndermemisiz

Ismail Cipe'ye faydali oldu diyebiliriz belki (17/18 sezonu 27 maca cikmis 2. ligde)

Volkan Pala kayboldu (pek iyi de degildi), Oguzhan Kayar da patlama yapamadi

Dogus Can Davasi 4 senedir (daha 22 yasinda) 2. lige gönderiyoruz, sözlesmenin bitmesini bekliyoruz herhalde

dedigin gibi o liglere kiralik gönderdigimiz futboculardan hic birsey olmuyor; bu sezon u21 ligi yok diye fazla topcu kiraladik, gectigimiz sezonlarda gönderdigimiz topculardan da daha yetenekliler umarim hocalari forma sansi verirler

1. hafta

Batuhan Tekin - kadroda yok
Metehan Mertöz - yedek (46. dk oyuna dahil oldu)
Gökay Güney - kadroda yok
Ahmet Sivri - yedek (oyuna dahil oldu mu yazmiyor)
Ali Yayuz Kol - ilk 11

Mutlu Aksu Dogan - kadroda yok

2. hafta

Metehan Mertöz - ilk 11de basladi ve gol atti

19da Ali Yavuzun maci var ve ilk 11de baslayacak

2. hafta

Metehan Mertöz - ilk 11de basladi ve gol atti

19da Ali Yavuzun maci var ve ilk 11de baslayacak

Gökay eyüp'e gitmemiş bile galiba ahbap.lisansı bizde görünüyor halen.Ahmet Sivri oyuna girmemiş.

Manisa FK ligin üstünde kadro kurmuş. Samsun ile beraber çok rahat 1.ligde mücadele ederlerdi bu kadroyla. İkisinden biri çıkamayacak.. Yazık olacak bence çıkamayan takıma.

2.ligde hafta sonu dev maç var. Her ikisi de 1.ligde bile zirveye oynayabilecek kadar güçlü kadro kuran Samsun-Manisa FK maçı..

Bu ikiliden biri diğer grupta olsa ikisi de rahat rahat 1.lige çıkardı. İkisinin aynı grupta olması büyük şanssızlık. Bu haftaki maçta alınacak sonuç çok kritik.

TRT veya ASpor'un yerinde olsam mutlaka yayınlardım. Çok kritk maç çünkü.

Manisa FK resmen ligin Salzburg'u oldu.. Önüne gelene 3-4-5-6 ne bulursa atıyor.. Korkunç bir takım. Bu ligin çok üstünde.

Samsun o kadar para harcadı ama yetişemiyor bile. Böyle giderse 85-90 civarı puan alır 34 haftada. Türkiye liglerinde hiç böyle takım görmemiştim. Ya da hatırlamıyorum.

@Uğur İz

EIUajaAXYAAFTRu
EIUaj14WsAYOFiz

Samsun-Manisa grubu acayip. Daha önce Türkiye Liginde en son 2005-06 Süper Lig'de böyle bir şey gördüm.. İki takımda bu lige çok fazlayım diye bağırıyor..

Her maçını eze eze yeniyor. Samsun diğer grupta olsa yürüye yürüye çıkardı ama şimdi taraftar takımını kötü sanıyor. 15 maçta yenilgisiz, 37 puan almış takımdan bahsediyoruz..

Kim çıkamazsa yazık olur. Tek takım çıkacak sonuçta.

Samsun-Manisa grubu acayip. Daha önce Türkiye Liginde en son 2005-06 Süper Lig'de böyle bir şey gördüm.. İki takımda bu lige çok fazlayım diye bağırıyor..

Her maçını eze eze yeniyor. Samsun diğer grupta olsa yürüye yürüye çıkardı ama şimdi taraftar takımını kötü sanıyor. 15 maçta yenilgisiz, 37 puan almış takımdan bahsediyoruz..

Kim çıkamazsa yazık olur. Tek takım çıkacak sonuçta.
Bayağı fırsat tepildi yahu. Kurulan kadro yeni bizim gibi ligin üzerinde ama oynanan oyun tamamen kaos hep. Düzelir mi göreceğiz

##Hemen bir portekizli hoca##

aspor bugünden itibaren dönüşümlü yayınlıyormuş maçları. 20:00'da 2 maç, 22:00'da 2 maç olacak. Dönüşümlü olarak.

2.ligdeki 8 takıma baktım da, sakarya dışında köklü takım yok. Onlar gelsin, olmadı Manisa FK olabilir.

Üst Alt